NÁPOJE HOMOLA: 30 druhů RUMŮ!
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

SKISPORT Drápela s.r.o.

Poslední aktualizace: 8. 12. 2018 Opravit údaje

V našem obchodě najdete lyže, snowboardy, běžky, kola i elektrokola a také koloběžky. Dále nabízíme boty, hole, vázání, funkční oblečení a další doplňky. Zkrátka vše, co potřebuje každý správný lyžař i cyklista. Servis Vašim lyžím a snowboardům zajistí naši profesionálové s vybavením Wintersteiger.


Kontaktní údaje

Adresa: Novosady 880/111
594 01 Velké Meziříčí
Telefon:
606 880 785
607 244 736
(Jirka)
723 612 426
(Pavel)
E-mail:
Web:
Facebook: Skisport-Dr%C3%A1pela
IČ / DIČ 29369894 / CZ29369894
Lidé: Ing. Jiří Drápela - provozní
více kontaktních údajů  

Nabídka produktů a služeb

Jsme rodinná firma zabývající se prodejem, půjčovnou a servisem lyží, snowboardů, běžek ale také kol, elektrokol, koloběžek . Naše prodejna se nachází na ulici Novosady č. 111 ve Velkém Meziříčí. Aktuální nabídky a akce najdete na internetových stránkách www.skisportdrapela.cz a zajímavosti a fotky z akcí pak na našem facebooku. Pokud si přejete být informování o všech novinkách včas, aktivujte si zasílání newsletteru.


Otevírací doba

Ostatní info

Po: 09:00 - 11:30 12:30 - 17:00
Út: 09:00 - 11:30 12:30 - 17:00
St: 09:00 - 11:30 12:30 - 17:00
Čt: 09:00 - 11:30 12:30 - 17:00
Pá: 09:00 - 11:30 12:30 - 17:00
So: 09:00 - 11:30
Ne: Zavřeno

Chcete nejlepší termoprádlo na světě? X-BIONIC u nás v prodeji!!!

(6 obrázků)

Jsme rádi, že vám můžeme v našem obchodě nabídnout zónové prádlo špičkové kvality X-BIONIC.

Tato značka vznikla v roce 2000 a od té doby její výrobky získaly řadu mezinárodních ocenění ať už za design nebo za inovativní technologie. K výrobě používá patentované high-tech postupy a vysoce kvalifikované pracovníky, jaké známe z automobilového nebo počítačového průmyslu. Každá fáze výroby je v souladu s nejvyššími standardy a s extrémně krátkými inovačními cykly. Takže si můžete být jisti, že produkt, který vlastníte, je dokonalý v každém ohledu.

 

Lehký tlak, kterým produkty působí na vaše tělo, neomezuje pohyblivost, ale naopak napomáhá zvýšení výkonu.
Snižuje svalový třes a zlepšuje látkovou výměnu.
Stříbrem ionizovaná vlákna účinně bojují proti rozmnožování bakterií, a tím i proti vzniku nežádoucího zápachu.

 V našem obchodě nabízíme tři řady tohoto prádla:

Radiactor
Nová generace spodního prádla používá revoluční vlákno Xitanit, které v období bez fyzické zátěže odráží zpět teplo vyzařované tělem a brání prochladnutí. Rychleji odvádí pot a díky speciálnímu high-tech tkaní i přebytečné teplo od těla. Vlákno Xitanit obsahuje stříbro, které zabraňuje tvorbě nežádoucích bakterií. Proto i po náročné a dlouhotrvající fyzické aktivitě zůstává spodní prádlo bez zápachu.

Accumulator
Řada produktů Energy Accumulator s vysokým účinkem je určena do extrémně chladných podmínek. Snižuje svalový třes a zlepšuje látkovou výměnu. Lehký tlak, kterým produkty působí na Vaše tělo, neomezuje pohyblivost, ale naopak napomáhá zvýšení výkonu. Ideální pro chladné zimní dny.

Accumulator EVO
Výborné vlastnosti Accumulatoru v inovované verzi EVO. Oproti Accumulatoru nabízí vylepšená řada EVO více 3D Bionic-sphere ploch (na břiše a na zádech), které napomáhají lepší tepelné regulaci vašeho těla. Nový kompresní panel ISO-calf pad v oblasti lýtek a rozšířené plochy proti prochladnutí ISO pad v oblasti kyčlí.

PROFESIONÁLNÍ LYŽAŘSKÝ SERVIS

(2 obrázky)

Nedrží Vaše ski a snowboardy na sjezdovce tak, jak chcete? Přineste je k nám a my se o ně postaráme.

Jsme WINTERSTEIGER RACING SERVIS ***** jediný profi ski servis ve Velkém Meziříčí a široko daleko. Naše vybavení a kvalitní personál patřím k těm nejlepším v ČR. Navíc patentovaná metoda oscilace keramických kotoučů od firmy WINTERSTEIGER je zároveň velmi šetrná k hranám, kdy nedochází k nadměrnému odběru materiálu a lyže vám tak déle vydrží.

Provádníme kompletní servis lyží, snowboardů, broušení hran, voskování a opravy skluznic, montáž a seřízení vázání a spoustu dalšího. Více info na našem webu www.skisportdrapela.cz a facebooku nebo přímo u nás ve SKISPORT Drápela, Novosady 111, Velké Meziříčí.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým SKISPORT Drápela.

 

Připraveni na zimu?

(2 obrázky)

Vážení zákaznící, přátelé a kamarádi. Už jste připraveni na letošní zimu? Meteorologové předpovídají, že bude velmi tuhá, a proto přijďte do naší prodejny a můžete se obléknout a vybavit, třeba tak, jako naši modelové Barbie a Ken :-)

VELKÝ VÝBĚR OBLEČENÍ

(6 obrázků)

V naší prodejně najdete velký výběr oblečení pro sport a volný čas. Bundy, vesty, kabáty, mikiny, kalhoty a spoustu dalšího. Kvalitní oblečení pro sjezdové a běžecké lyžování od české značky O´style za super ceny. Rakouské čepice Eisbär, rukavice Scott, Leki a zboží dalších světových značek. Přijďte a nechte se příjemně překvapit velkým výběrem a kvalitou našich služeb.

<< < 3 4 5 6 > >>

Prodavač, mechanik, půjčovník.

Název firmy: SKISPORT Drápela s.r.o.
Místo zaměstnání: Velké Meziříčí
Více podrobností

Zařazení v kategoriích


Nahlásit nepřesné údaje

:
:
:
:
:
:
TOPlist