STAROBRNO MEDIUM
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

SKISPORT Drápela s.r.o.

Poslední aktualizace: 8. 12. 2018 Opravit údaje

V našem obchodě najdete lyže, snowboardy, běžky, kola i elektrokola a také koloběžky. Dále nabízíme boty, hole, vázání, funkční oblečení a další doplňky. Zkrátka vše, co potřebuje každý správný lyžař i cyklista. Servis Vašim lyžím a snowboardům zajistí naši profesionálové s vybavením Wintersteiger.


Kontaktní údaje

Adresa: Novosady 880/111
594 01 Velké Meziříčí
Telefon:
606 880 785
607 244 736
(Jirka)
723 612 426
(Pavel)
E-mail:
Web:
Facebook: Skisport-Dr%C3%A1pela
IČ / DIČ 29369894 / CZ29369894
Lidé: Ing. Jiří Drápela - provozní
více kontaktních údajů  

Nabídka produktů a služeb

Jsme rodinná firma zabývající se prodejem, půjčovnou a servisem lyží, snowboardů, běžek ale také kol, elektrokol, koloběžek . Naše prodejna se nachází na ulici Novosady č. 111 ve Velkém Meziříčí. Aktuální nabídky a akce najdete na internetových stránkách www.skisportdrapela.cz a zajímavosti a fotky z akcí pak na našem facebooku. Pokud si přejete být informování o všech novinkách včas, aktivujte si zasílání newsletteru.


Otevírací doba

Ostatní info

Po: 09:00 - 11:30 12:30 - 17:00
Út: 09:00 - 11:30 12:30 - 17:00
St: 09:00 - 11:30 12:30 - 17:00
Čt: 09:00 - 11:30 12:30 - 17:00
Pá: 09:00 - 11:30 12:30 - 17:00
So: 09:00 - 11:30
Ne: Zavřeno

SERVIS JÍZDNÍCH KOL BEZ STAROSTÍ - VYZVEDNUTÍ ZDARMA

(6 obrázků)

Nejste spokojeni se svým kolem? Neřadí, nebrzdí a celkově už to není ono? Od toho jsme tady a přinášíme revoluční novinku.

Pro vaše kolo si k vám domů přijedeme, odvezeme si ho do našeho servisu, kolo opravíme a v předem dohodnutém termínu vám ho zase vrátíme zpět.

A to nejlepší nakonec. Doprava po V.M. a blízkém okolí (Oslavice, Mostište apod.) je ZADARMO. Ano, nechceme za to vůbec nic.

A pro přespolní zvýhodněná cena 99,- Kč a je úplně jedno kolik kol povezeme. Takže pokud se domluvíte s kamarádem, sousedem nebo v rodině a přistavíte např. 5 kol, máte dopravu každého kola za 19,- Kč. A to už se vyplatí.

Takže piště, objednávejte a volejte na tel: 606 880 785  nebo email obchod@skisportdrapela.cz.

Váš tým SKISPORT Drápela

 

DĚTSKÁ KOLA ZA AKČNÍ CENY

(3 obrázky)

Rádi bychom Vám pomohli s výběrem dětského kola. Postupně Vám představíme produkty z dětské řady.
První v hledáčku je dětské kolo AMULET MINI 16 ALLOY, které máme v nabídce pro kluky a holky ve třech barvách. Toto kolo je ideální pro snadné a jednoduché učení jízdy na kole. Vaše dítě se naučí velmi rychle a snadno ovládat tento typ dětského kola.Typ Alloy má snadné ovládání, také díky širokým řídítkám. Má bezpečnostní prvky, které splňují požadované normy: plný kryt na řetězu, dvě nezávislé brzdy, velké gripy na řidítkách a bezpečnostní matice na kolech. Dále je důležité zmínit jeho velmi dobrou hmotnost 8,9kg, která umožní stabilitu při jízdě. Kolo je určené pro děti ve věku 4-7 let při výšce od 105cm. Je vhodné na projížďky do parku a na malé výlety za dobrodružstvím. JAK SE VÁM LÍBÍ?

Další dětská kola najdete v našem eshopu.

http://www.skisportdrapela.cz/eshop/234-cyklistika/248-jizdni-kola/256-juniorska-kola

Chcete nejlepší termoprádlo na světě? X-BIONIC u nás v prodeji!!!

(6 obrázků)

Jsme rádi, že vám můžeme v našem obchodě nabídnout zónové prádlo špičkové kvality X-BIONIC.

Tato značka vznikla v roce 2000 a od té doby její výrobky získaly řadu mezinárodních ocenění ať už za design nebo za inovativní technologie. K výrobě používá patentované high-tech postupy a vysoce kvalifikované pracovníky, jaké známe z automobilového nebo počítačového průmyslu. Každá fáze výroby je v souladu s nejvyššími standardy a s extrémně krátkými inovačními cykly. Takže si můžete být jisti, že produkt, který vlastníte, je dokonalý v každém ohledu.

 

Lehký tlak, kterým produkty působí na vaše tělo, neomezuje pohyblivost, ale naopak napomáhá zvýšení výkonu.
Snižuje svalový třes a zlepšuje látkovou výměnu.
Stříbrem ionizovaná vlákna účinně bojují proti rozmnožování bakterií, a tím i proti vzniku nežádoucího zápachu.

 V našem obchodě nabízíme tři řady tohoto prádla:

Radiactor
Nová generace spodního prádla používá revoluční vlákno Xitanit, které v období bez fyzické zátěže odráží zpět teplo vyzařované tělem a brání prochladnutí. Rychleji odvádí pot a díky speciálnímu high-tech tkaní i přebytečné teplo od těla. Vlákno Xitanit obsahuje stříbro, které zabraňuje tvorbě nežádoucích bakterií. Proto i po náročné a dlouhotrvající fyzické aktivitě zůstává spodní prádlo bez zápachu.

Accumulator
Řada produktů Energy Accumulator s vysokým účinkem je určena do extrémně chladných podmínek. Snižuje svalový třes a zlepšuje látkovou výměnu. Lehký tlak, kterým produkty působí na Vaše tělo, neomezuje pohyblivost, ale naopak napomáhá zvýšení výkonu. Ideální pro chladné zimní dny.

Accumulator EVO
Výborné vlastnosti Accumulatoru v inovované verzi EVO. Oproti Accumulatoru nabízí vylepšená řada EVO více 3D Bionic-sphere ploch (na břiše a na zádech), které napomáhají lepší tepelné regulaci vašeho těla. Nový kompresní panel ISO-calf pad v oblasti lýtek a rozšířené plochy proti prochladnutí ISO pad v oblasti kyčlí.

PROFESIONÁLNÍ LYŽAŘSKÝ SERVIS

(2 obrázky)

Nedrží Vaše ski a snowboardy na sjezdovce tak, jak chcete? Přineste je k nám a my se o ně postaráme.

Jsme WINTERSTEIGER RACING SERVIS ***** jediný profi ski servis ve Velkém Meziříčí a široko daleko. Naše vybavení a kvalitní personál patřím k těm nejlepším v ČR. Navíc patentovaná metoda oscilace keramických kotoučů od firmy WINTERSTEIGER je zároveň velmi šetrná k hranám, kdy nedochází k nadměrnému odběru materiálu a lyže vám tak déle vydrží.

Provádníme kompletní servis lyží, snowboardů, broušení hran, voskování a opravy skluznic, montáž a seřízení vázání a spoustu dalšího. Více info na našem webu www.skisportdrapela.cz a facebooku nebo přímo u nás ve SKISPORT Drápela, Novosady 111, Velké Meziříčí.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým SKISPORT Drápela.

 

Připraveni na zimu?

(2 obrázky)

Vážení zákaznící, přátelé a kamarádi. Už jste připraveni na letošní zimu? Meteorologové předpovídají, že bude velmi tuhá, a proto přijďte do naší prodejny a můžete se obléknout a vybavit, třeba tak, jako naši modelové Barbie a Ken :-)

Prodavač, mechanik, půjčovník.

Název firmy: SKISPORT Drápela s.r.o.
Místo zaměstnání: Velké Meziříčí
Více podrobností

Zařazení v kategoriích


Nahlásit nepřesné údaje

:
:
:
:
:
:
TOPlist