Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

SKISPORT Drápela s.r.o.

Poslední aktualizace: 21. 11. 2021 Opravit údaje

V našem obchodě najdete lyže, snowboardy, běžky, kola i elektrokola a také koloběžky. Dále nabízíme boty, hole, vázání, funkční oblečení a další doplňky. Zkrátka vše, co potřebuje každý správný lyžař i cyklista. Servis Vašim lyžím a snowboardům zajistí naši profesionálové s vybavením Wintersteiger.


Kontaktní údaje

Adresa: Novosady 880/111
594 01 Velké Meziříčí
Telefon:
606 880 785
607 244 736
(Jirka)
723 612 426
(Pavel)
E-mail:
Web:
Facebook: Skisport-Dr%C3%A1pela
IČ / DIČ 29369894 / CZ29369894
Lidé: Ing. Jiří Drápela - provozní
více kontaktních údajů  

Nabídka produktů a služeb

Jsme rodinná firma zabývající se prodejem, půjčovnou a servisem lyží, snowboardů, běžek ale také kol, elektrokol, koloběžek . Naše prodejna se nachází na ulici Novosady č. 111 ve Velkém Meziříčí. Aktuální nabídky a akce najdete na internetových stránkách www.skisportdrapela.cz a zajímavosti a fotky z akcí pak na našem facebooku. Pokud si přejete být informování o všech novinkách včas, aktivujte si zasílání newsletteru.


Otevírací doba

Ostatní info

Po: 09:00 - 11:30 12:30 - 17:30
Út: 09:00 - 11:30 12:30 - 17:30
St: 09:00 - 11:30 12:30 - 17:30
Čt: 09:00 - 11:30 12:30 - 17:30
Pá: 09:00 - 11:30 12:30 - 17:30
So: 09:00 - 11:30
Ne: Zavřeno

NOVĚ V NABÍDCE DĚTSKÉ OBLEČENÍ - COLOR KIDS

Jsme rádi že vám v naší prodejně a na eshopu můžeme nabídnout velice kvalitní zimní oblečení dánské značky COLOR KIDS. 

Color Kids je plnohodnotný koncept funkčního a krásného sportovního oblečení pro děti. Návrhy pochází z Dánska a jsou inspirovány severskou představou vysoké kvality a veselých barev. Cílem je, aby děti měly radost a cítily se pohodlně za jakýchkoliv podmínek.

V naší nabídce najdete kombinézy, bundy, kalhoty i lyžařské sety. Materiály, ze kterých je oblečení vyrobeno je vysoce odolné a vydrží divokou bobovačku i celodenní lyžování. 

Přijďte se přesvědčit k nám do prodejny nebo koukněte na náš eshop.

Nově v naší nabídce - Elektrokolobězky URBIS

Naši milí zákazníci, 


již dlouho jsme chtěli naši nabídku rozšířit o populární elektrokoloběžky. Hledali jsme, zkoušeli jsme a našli jsme. Naskladnili jsme pro vás kompletní sortiment od české značky URBIS.

Na trhu je spousta výrobců, ale pro nás je priorita nejen koloběžku prodat, ale zajistit na ni také servis a náhradní díly. Toto vše vám u koloběžek značky URBIS můžeme garantovat.

Zpracování je na opravdu špičkové úrovni. Nabízí integrovaná světla a dokonce i možnost propojení s aplikací pro váš chytrý telefon, přes kterou můžete koloběžku uzamnknout a zabrzdit tak, aby vám ji nikdo neodcizil.

Aktuálně máme sklademkompletní modelovou řadu počínaje dětskou elektrokoloběžkou Urbis UX 1 za skvělých 3 400,-Kč a konče top modelem Urbis U7 s dojezdem až 35 km, výkonným motorem a velmi přijatelnou cenou 13 900,- Kč. 

Přijďte se na ně podívat a vyzkoušet. Nakupovat můžete i online z pohodní domova a expresní dopravou zdarma. 

Vyhněte se kolonám, neřešte a neplaťte parkování, myslete na planetu a jezděte ekologicky :-)

KOLA? MÁME!!!

(4 obrázky)

Naši milí zákazníci, 

jak jistě dobře víte, kola letos nejsou a nebudou. 

I naše zásoby se začínají pomalu tenčit. Stále vám ale můžeme nabídnout velký výběr kol a elektrokol, ze kterých, troufáme si říct, každý vybere. 

Zastavte se k nám na prodejnu nebo mrkněte na eshop, dokud je ještě z čeho vybírat.

Samozřejmě pokud potřebujete servis, garanční prohlídku apod., jsme tu pro vás!

Tým SKISPORT Drápela 

Kola nebudou! Nakupujte, dokud jsou!

Naši milí zákazníci, 

asi není překvapivé tvrzení, že jednoznačným vítězem koronakrize v roce 2020 je kromě e-shopů a IT technologií také cyklistika. Lidé po celém světě zjistili, že jezdit na kole je fajn a v určitých chvílích to jediné, co mohou dělat.

Aktuálně jsou však sklady výrobců a dovozců prázdné. Výroba se potýká s nedostatkem dílů způsobených zpožděním ve výrobě komponentů (brzd, přehazovaček, odpružených vidlic, sedel atd.), nedostatkem hliníku pro výrobu rámů, kvůli částečnému uzavření dolů z důvodu koronavirových opatření, a tak bychom mohli pokračovat ještě dlouho.

Co to znamená pro vás jako zákazníka? Kola nebudou! Již dnes nám naši výrobci a dodavatelé nabízí dodací termíny až na podzim, případně zimní měsíce roku 2022.
Tušili jsme to již v průběhu léta, a proto jsme začali hledat a hlavně nakupovat kola. Nyní máme skaldem více než 100 elektrokol a stejný počet normálních kol. Další kola máme ještě na cestě.

Takže si troufneme tvrdit, že na sezónu jsme velmi dobře připraveni. Avšak doporučujeme s nákupem neotálet, protože již teď registrujeme zvýšenou poptávku a může se stát, že díky tomu nám v sezóně kola také nebudou stačit.

Naši nabídku najdete na e-shopu: https://eshop.skisportdrapela.cz/ nebo volejte na 606 880 785.

Takže naše doporučení je jasné: nakupujte kola, dokud jsou!!!
 

Tým SKISPORT Drápela 

AKTUÁLNÍ INFO

Máme otevřeno, tak ne máme zavřeno, ale chtěli bychom mít otevřeno :-)

Přátelé, kamarádi, drazí zákazníci. Ať je to jak je to, máme prodejnu a sklady plné parádních kol a skvělých elektrokol a rádi vám je prodáme.

Aktuální situace nám nedovoluje fungovat v běžném režimu, ale část zboží máme zobrazených na našem e-shopu a pokud si nevyberete tam, tak stačí napsat email (obchod@skisportdrapela.cz) nebo zavolat na tel 606880785 a pošleme vám nabídku, vyfotíme detaily, zkrátka uděláme to nejlepší, co budeme umět.

Servis a prodej náhradních dílů zůstává nepřerušen. A teď je navíc ideální čas dát své kolo na servis, protože tak jako v loňském roce, očekáváme po znovuotevření značný nápor.

Sportu zdar a držte se!

Prodavač, mechanik, půjčovník.

Název firmy: SKISPORT Drápela s.r.o.
Místo zaměstnání: Velké Meziříčí
Více podrobností

Zařazení v kategoriích


Nahlásit nepřesné údaje

:
:
:
:
:
:
TOPlist