Žďár nad Sázavou – Poutní kostel svatého Jana Nepomuckého, žďárská památka zapsaná do seznamu UNESCO, prochází opravami. Východní část chrámu je již obemknuta lešením, s jehož budováním se začalo záhy po skončení květnové svatojánské pouti.

Středisko volného času Dóza v pátek 25. května ve velkém sále Jupiter clubu uspořádalo přehlídku dovedností svých uživatelů.

celý článek

Starší žáci házené získali pohár předsedy KSHV

28. 5. 2018 09:31  |  NovinyVM

V sobotu 26. května „B“ družstvo starších žáků startovalo na závěrečném turnaji Ligy Vysočiny ve skupině o 5. až 9. místo. Pořadatelství turnaje se zhostil celek z Chrudimi. Hrací doba byla 2x15 minut.

celý článek

Fitcentrum Nový Svit zve na den otevřených dveří

28. 5. 2018 09:24  |  NovinyVM

Ve středu 30. května 2018 v čase od 7.00 do 18.00 hodin se uskuteční ve Fitcentru Nový Svit ve Velkém Meziříčí den otevřených dveří.

celý článek

Nábor do fotbalových přípravek

28. 5. 2018 07:49  |  NovinyVM

Fotbalový klub FC Velké Meziříčí ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky pořádá v úterý 5. června 2018 od 16:00 hodin na fotbalovém stadionu U Tržiště nábor hráčů a hráček do týmů přípravek.

celý článek

Muzikanti dětem 2018

27. 5. 2018 23:30  |  NovinyVM

Krásné letní počasí vyšlo na letošní již 12. ročník tradičního charitativního koncertu Muzikanti dětem, který se uskutečnil v sobotu 26. května na náměstí ve Velkém Meziříčí.

celý článek

O vítězství nad Olomoucí rozhodl proměněný přímý kop v poslední minutě + VIDEO

27. 5. 2018 20:27  |  NovinyVM

Do utkání druhého a předposledního týmu vstoupili hosté, jako kdyby bojovali o čelo tabulky, hýřili pohybem, vysoko napadali a v osobních soubojích byli důraznější než domácí hráči.

celý článek

O vítězství nad Olomoucí rozhodla proměněná penalta v poslední minutě + VIDEO PENALTY

27. 5. 2018 17:32  |  NovinyVM