-
Přihlásit
Přihlásit se účtem
nebo - Registrace
- Kontakt
Zpravodajství
Mladší žáci postoupili na Mistrovství ČR v házenkářském desetiboji
V sobotu 25. února se mladší žáci zúčastnili regionální kvalifikace o postup na Mistrovství České Republiky. Pořadatelství se zhostil Havlíčkův Brod a vše zvládl na výbornou. Spolu s námi a domácími se regionální kvalifikace zúčastnil i tým Nového Veselí.
celý článekNa Fajtově kopci se uskuteční obří slalom pro všechny kategorie
Velké Meziříčí - Ski klub Velké Meziříčí pořádá veřejný závod v alpských disciplínách, který se uskuteční v neděli v areálu Fajtův kopec. Akce je součástí projektu České unie sportu ČUS Sportuj s námi, jejímž mediálním partnerem je Deník.
celý článekDálnici u Velké Bíteše už obsadili dělníci
Velká Bíteš - Na úsek dálnice D1 mezi Velkou Bíteší a Devíti kříži se po zimní pauze vrátili dělníci i technika. Omezení se zatím týkají jen provozu na Brno, ale od nedělního odpoledne se veškerá doprava přesune do jednoho pásu.
celý článekRadnice vyzve lidi, aby přispěli na sedačky v kině
Žďár nad Sázavou - Žďárská radnice vyzve v nejbližší době obyvatele města, aby přispěli na nové sedačky v kině Vysočina. Jména významných dárců pak budou uvedena na sedačce nebo na čestné tabuli. Výměna zhruba 400 sedaček za 250 pohodlnějších míst k sezení v kinosále je součástí rekonstrukce vnitřních částí budovy, která začala v únoru. „Akce, v níž město nabídne možnost adopce sedaček, začne během dvou týdnů," řekl starosta Zdeněk Navrátil.
celý článekStudenti vytvořili unikátní studii
Žďár nad Sázavou - Unikátní virtuální 3D studii kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře coby výsledek téměř půlroční práce vytvořili studenti žďárské průmyslovky na novém školním pracovišti virtuální reality.
celý článekNominovaní na titul sportovec roku 2016
Slavnostní vyhlášení se uskuteční ve velkém sále Jupiter clubu v pátek 17. března 2017.
celý článekHarmonogram blokového čištění jaro 2017
Blokové čištění bude probíhat na uvedených ulicích v uvedených dnech od 6.00 do 14.00 hod.
celý článekMuži HHK po tuhém boji porazili břeclavské Lvy
První čtvrtfinálové utkání Krajské ligy mužů JM a ZL bylo na programu ve středu na velkomeziříčském ledě. Hosté z jihu Moravy dorazili na utkání s třinácti hráči a dvěma brankáři. Trenéři HHK měli k dispozici téměř kompletní kádr. Chyběli pouze Jirka Kudláček a Filip Střecha.
celý článekAbraham Cup vyhrál tým St. páni Velké Meziříčí
25. února 2017 byl sehrán již 7. ročník fotbalového turnaje hráčů nad 50 let v hale házené ve Velkém Meziříčí.
celý článek