-
Přihlásit
Přihlásit se účtem
nebo - Registrace
- Kontakt
Zpravodajství
Gurmet day 6.11. v Cityparku se zúčastní také naše hotelovka Světlá
První listopadovou sobotu odstartuje v jihlavském Cityparku další Gurmet den s Krajem Vysočina, jehož součástí bude i největší kuchařská show na Vysočině.
celý článekProvozovatelé malých vesnických prodejen mohou získat až 50 tisíc na provoz
Sběr žádostí o podporu provozu malých vesnických prodejen potravin a smíšeného zboží zahájen.
celý článekTřebíčská je po čtvrt roce opět průjezdná s dvěma omezeními
V úterý večer byla po dlouhé době částečně zprůjezdněna Třebíčská ulice.
celý článekZastávka Staré nádraží na Třebíčské ulici bude až do konce listopadu bez obsluhy
Až do 30. listopadu nebude obsluhována zastávka na Třebíčské ulici u odbočky do Jižní ulice.
celý článekDálnice D1 se uzavře, objíždka pro kamiony povede kolem Pelhřimova
V létě musel dolů, mezitím se stihl postavit nový, který teď čeká na osazení mostní konstrukce. A právě to bude probíhat z večera 30.10 od devíti večer do 31.10 devíti ráno. Řeč je o mostě u nadjezdu mezi středočeskými obcemi Lensedly a Hrušov. Provoz z dálnice bude převeden na objízdné trasy, které zčásti povedou i přes Vysočinu.
celý článekMiloslavu Šenkýřovi z Víru se splnil sen: přivezl zlato z MS v muškaření
Letos mistrem světa, příští rok jistá účast na mistrovství v lovu ryb na umělou mušku v Itálii. Miloslav Šenkýř mladší z Víru má hned několik důvodů k radosti. Byl totiž jeden z členů českého týmu, který si z mistrovství v muškaření mužů nad padesát let na řece Moravě dovezl domů zlatou medaili.
celý článekUzavírka ulice Nad Gymnáziem – pokládka asfaltu
Lidé se obracejí do naší redakce, zdali neporušují předpisy, když projíždějí **2**stavbou**2** na křižovatce ulic Nad Gymnáziem – Sokolovská – Bezděkov.
celý článekCovid opatření: nemocnice hlásí zákazy návštěv, novoměstská zatím otevřená
Další nemocnice na Vysočině zakázaly návštěvy u hospitalizovaných pacientů.
celý článekVe Žďáře mění místostarostu. Romanu Bělohlávkovou nahradí Rostislav Dvořák
Novým žďárským místostarostou bude lidovec Rostislav Dvořák. Vymění tak Romanu Bělohlávkovou, které parlamentní volby vynesly křeslo v poslanecké sněmovně. Z tohoto důvodu Romana Bělohlávková rezignovala na post místostarostky.
celý článekVše je připraveno ke zprovoznění mostu na Třebíčské
Semafory jsou již nainstalovány. Během zítřejšího rána by mělo dojít ke zprůjezdnění mostu na Třebíčské ulici. Průjezd ulicí umožní kyvadlově semafory
celý článek