-
Přihlásit
Přihlásit se účtem
nebo - Registrace
- Kontakt
Zpravodajství
Při nehodě u Martinic vznikla půl milionová škoda
V sobotu 23. prosince po poledni vyjížděli policisté z dopravního inspektorátu Žďár nad Sázavou k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici II/360 směrem k obci Martinice.
celý článekPůlnoční zvony. Z kostela se rozezní Tichá noc
Naše zvony mají jedinečnou a vzácnou příležitost jednou do roka předvést co umí. lze na ně zahrát jako na zvonkohru první takt tiché noci.
celý článekTomáš Ouředníček se může o Vánocích najíst, pořadatelé Dakaru mu radí přibrat
/VIDEO, FOTO/ Už patnáct let patří Tomáš Ouředníček mezi Čechy, kteří prožívají konec roku trochu jinak než ostatní. Brněnský rodák, který žije a pracuje ve Velkém Meziříčí, se i letos chystá na Rally Dakar. Nejtěžší motoristický závod planety odstartuje v Saúdské Arábii již na začátku ledna, do té doby je ještě potřeba zařídit spoustu věcí.
celý článekMěsto zasypal sníh, hasiči již evidují za dnešek již více 24 událostí ve městě a okolí
Nečekaný předvánoční nadílku přinesla sama příroda. Vytrvalé sněžení vykouzlilo bílé Vánoce. Ovšem přívaly sněhu znamenaly popadané stromy.
celý článekPietní místa a vlajky na půl žerdi. Vysočina vzpomíná na oběti střelby v Praze
Spontánní pietní místo u telčské radnice, vlajky na půl žerdi v Humpolci nebo zrušení trhů v Brodě. Města napříč Vysočinou se přidávají k uctění památky obětí čtvrteční střelby v Praze, kdy za sebou student filozofické fakulty nechal jedenáct mrtvých.
celý článekCesta Betlémského světla z křižanovského nádraží
Podívejte se jak skauti z Velkého Meziříčí převzali a dále šířili Betlémské světlo.
celý článekV průběhu noci a dnešního rána zasahovali hasiči na Vysočině u téměř šesti desítek událostí
Nejčastěji hasiči odstraňovali stromy a větve, které padly na komunikace a bránily tak plynulému provozu.
celý článekModernizovaná stanice ve Vlkově se posune blíže k centru obce
Více jak miliardová investice promění trať mezi Křižanovem a Vlkovem u Tišnova. Největší změnou projde právě stanice ve Vlkově.
celý článek