Zpravodajství

NovinyVM  |

Úspěšní minižáci na Minicupu 2019 v Litovli

10. 6. 2019 09:46  |  NovinyVM

V pátek dopoledne 31. 5. 2019 vyrazili házenkářští minižáci na víkendový turnaj do Litovle. Na turnaji startovalo celkem 12 družstev, hrálo se systémem každý s každým, jedno utkání trvalo 2x10 minut.

celý článek

Kriminalisté zadrželi a obvinili muže podezřelého z vražd

10. 6. 2019 09:40  |  NovinyVM

Dvaačtyřicetiletý obviněný muž putoval v sobotu večer do vazební věznice.

celý článek

Koupaliště je otevřené, přijďte se vykoupat

10. 6. 2019 09:35  |  NovinyVM

Již od neděle 9. června je otevřené letní koupaliště na Paloukách.

celý článek

V závěru sezóny se rozloučili prohrou s Kroměříží

9. 6. 2019 18:51  |  NovinyVM

Bouček, Demeter, Komínek, Mezlík, Pokorný, Puža, Šimáček, to je marodka FCVM na konci sezóny. V posledním utkání tohoto ročníku tam museli domácímu áčku výrazně pomoci hráči béčka.

celý článek

V pátek byl slavnostně zahájen 13. ročník Evropského festivalu filozofie

9. 6. 2019 13:11  |  NovinyVM

V pátek 7. června byl v 17 hodin ve velkém sále Jupiter clubu slavnostně zahájen tradiční filozofický festival tentokrát s podtitulem Člověk a prostředí.

celý článek

Gymnázium oslavilo 120 let ve 120 minutách na akademii v Jupiter clubu

9. 6. 2019 12:34  |  NovinyVM

Významné výročí velkomeziříčské gymnázium oslavilo velkolepou akademií v pátek a v sobotu v Jupiter clubu.

celý článek

Půlmaraton nabídl obdivuhodné sportovní výkony

9. 6. 2019 10:05  |  NovinyVM

Na 40 běžců se vydalo v sobotu 8. června ve 14 hodin zdolat trať dlouhou 21,1 km z náměstí do obce Oslava a zpět.

celý článek
Navštivte kouzelnou zahradu v centru města
8. 6. 2019 13:30  |  NovinyVM

Rodina Jízdných se letos zapojila do projektu Víkend otevřených zahrad.

celý článek

Přebor kraje Vysočina v atletice dospělých a dorostu

8. 6. 2019 08:47  |  NovinyVM

V neděli 2.6.2019 proběhly v Třebíči krajské přebory v atletice. Závodů se účastnilo 10 atletů TJ Sokol Velké Meziříčí a všichni se dokázali prosadit na stupně vítězů nebo obsadili finálové pozice.

celý článek

Vítězství v cyklistické soutěži vybojovaly děti z Černovic a Osové Bítýšky

8. 6. 2019 08:44  |  NovinyVM

Letošní krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů už má své vítěze. Na dětském dopravním hřišti a v základní škole Oslavická ve Velkém Meziříčí se utkali nejlepší cyklisté z jednotlivých oblastních kol, kteří bojovali nejen o zajímavé věcné ceny, ale i o finanční prémii pro svoji školu. Nejlepší družstva navíc budou reprezentovat Vysočinu na republikovém finále v Liberci, které se uskuteční 18. – 20. června. V kategorii mladších nakonec zvítězilo družstvo žáků ze základní školy v Černovicích a mezi staršími obhájilo...