Zpravodajství

NovinyVM  |

A tým FCVM hledá nového trenéra

1. 11. 2023 09:47  |  NovinyVM

Vedení klubu na pondělní členské schůzi oznámilo, že trenér Jan Šimáček po skončení podzimní části Divize D opustí trenérské kormidlo u prvního týmu.

celý článek

Hokejové béčko porazilo tým z Bystřice

1. 11. 2023 09:30  |  NovinyVM

Domácí měli hru a hosté dávali góly. To byl obraz úvodní třetiny zápasu. Vždy zůstal u Judovy brány jeden volný hráč Bystřice. Ve 3. minutě Ludvík, v 8. Bednář a když v 10.´ dával na 0:3 Jindra, tak se Orli sami divili jak snadno přišli k tříbrankovému vedení.

celý článek

Konečně za tři body!

1. 11. 2023 09:00  |  NovinyVM

Až do 13. kola čekali na premiérovou výhru v této divizní sezoně fotbalisté Velkého Meziříčí. Dočkali se až v neděli proti Polné.

celý článek

Střet vozidel mezi Vídní a Bory

31. 10. 2023 12:38  |  NovinyVM

V pondělí 30. října po jedné hodině odpoledne došlo v katastru obce Dolní Bory k dopravní nehodě.

celý článek

V sobotu proběhl výlov Podhorského rybníku v Křižanově

31. 10. 2023 11:44  |  NovinyVM

Tradiční uzavření rybářské lovecké sezóny je spojeno s výlovem Podhorského rybníka v Křižanově. Stejně tak tomu bylo letos v sobotu 28. října ráno.

celý článek

Martinice zvou na tradiční podzimní svatomartinskou pouť

31. 10. 2023 10:46  |  NovinyVM

Všichni jste srdečně zváni na XXXIII. Svatomartinskou pouť.

celý článek

Klub FCVM si zvolil nové vedení

31. 10. 2023 10:21  |  NovinyVM

V pondělí 30.10. byla svolaná členská schůze klubu. Schůze se zúčastnilo celkem 40 členů s oprávněným hlasovacím právem.

celý článek

Čekání na body dorostu pokračuje

31. 10. 2023 10:12  |  NovinyVM

V nedělním poobědovém čase nastoupilo družstvo dorostenců k utkání proti Zlínu. Dobře rozehraný zápas naši dorostenci postupně ztratili a nepomohlo ani zlepšení ve druhém poločase. A tak čekání na body stále pokračuje…