Hned tři báječné vystoupení si pro své posluchače přichystalo velkomeziříčské kulturní léto na náměstí.

Slavnostního uvedení do života ve městě se zúčastnilo 26 občánků narozených na konci loňského roku.

Nestyď se a příjď mezi nás, přijímáme a holky i kluky mladé hasiče.

celý článek

Áčko vyhrálo ve Znojmě 2:3

8. 8. 2021 09:49  |  NovinyVM

Áčko vyjíždělo po nepovedeném startu soutěže na půdu Znojma. Po prvním poločase vedlo 0:1, když se trefil Plichta. Ve druhém poločasu se naši fotbalisté dostali do třígólového vedení trefami Dolejše a Šuty. Znojemští však dokázali ještě zápas zdramatizovat a snížili o dvě branky. Konečný hvizd rozhodčího však uťal jejich naděje a naši fotbalisté si odvezli ze Znojma důležité tři body za výhru 2:3.