Zpravodajství

NovinyVM  |

Béčko rozdrtilo Ledeč vysoko 9:2

6. 2. 2024 10:15  |  NovinyVM

Domácí se dostali do vedení hned v první minutě střelou Kučery od modré. I když Ledeč ještě v první třetině jakž takž stíhala napadat, hrálo se převážně v jejím obranném pásmu.

celý článek

Přehled významných oprav a staveb v roce 2024 na Vysočině

6. 2. 2024 10:05  |  NovinyVM

Letos poprvé přinášíme celkový přehled plánovaných oprav, rekonstrukcí a staveb na území Kraje Vysočina. U většiny z nich jsme ještě nevybrali zhotovitele, což bude naším cílem v následujících týdnech a měsících.

celý článek

Zimní příprava dorostu

6. 2. 2024 09:57  |  NovinyVM

Starší a mladší dorostenci již od 18. ledna polykají náročné tréninkové dávky. Cíl pro jarní část je jasný, záchrana staršího dorostu v Moravskoslezské divizi.

celý článek

Varování pro návštěvníky IBU MS biatlon

6. 2. 2024 09:35  |  NovinyVM

Parkování diváků, kteří přijedou na MS v biatlonu bude možné pouze na vyhrazených parkovacích plochách, které budou řádně vyznačeny a řidiče k nim navedou proměnné tabule, pořadatelé a policisté, kteří budou mít pevná stanoviště na všech důležitých příjezdech směrem k Novému Městu na Moravě.

celý článek

Meziříčští šachisté v Jihlavě neuspěli

6. 2. 2024 09:26  |  NovinyVM

Výsledky šachových soutěží družstev 7.kolo.

celý článek

Na biatlon pohodlně vlakem

5. 2. 2024 12:03  |  NovinyVM

Zažijte atmosféru letošního největšího sportovního svátku, novoměstského biatlonového šampionátu, který startuje už tento týden, ve středu 7. února a potrvá až do 18. února 2024. České dráhy ve spolupráci s Jihomoravským krajem a Krajem Vysočina posílí v době konání Mistrovství světa v biatlonu 2024 v Novém Městě na Moravě víkendové spoje.

celý článek

Masopustní průvody v sobotu prošly Oslavicí, Mostištěmi i Martinicemi

5. 2. 2024 11:18  |  NovinyVM

V sobotu 3. února začalo v mnoha okolních obcích masopustní veselí.

celý článek

S Hlinskem prohra 2:1

5. 2. 2024 10:39  |  NovinyVM

Ve druhém přípravném utkání jsme se utkali s týmem z Pardubického kraje - FC Hlinsko. S dvanáctým celkem Divize C jsme prohráli 2:1. Jediný gól našeho týmu vstřelil Ladislav Císař.

celý článek

Děti v neděli odpoledne potěšila pohádka o Kosích bratrech

5. 2. 2024 10:19  |  NovinyVM

Divadelní pohádka na motivy oblíbeného večerníčku potěšila nejmenší v neděli odpoledne v Jupiter clubu.

celý článek

Vydařené odpoledne, velkomeziříčští porazili Nový Jičín!

5. 2. 2024 09:57  |  NovinyVM

Kdo nepřišel včas na netradičně odpolední začátek utkání s Novým Jičínem, mohl jenom litovat. Velkomeziříčští do zápasu s favoritem vstoupili bez respektu, udávali tempo hry a hned čtyřikrát v první třetině skórovali!