Letošní cyklistická sezóna je v plném proudu a již tento víkend se uskuteční v prodejně SKISPORT Drápela akce s názvem CYKLOMÁNIE.

celý článek

Správa železnic: Příjezd TGV do Česka bude spojen s řadou doprovodných akcí

1. 6. 2022 12:51  |  NovinyVM

Správa železnic zpřesňuje program doprovodných akcí spojených s příjezdem jednotky TGV. Jejich součástí budou workshop o přípravě vysokorychlostních tratí (VRT) s představiteli krajů, jednání hejtmanů a primátorů a také informační stánky na každé prezentaci soupravy.

celý článek

Muž měl přes tři promile alkoholu

1. 6. 2022 12:40  |  NovinyVM

V úterý 31. května byli policisté ve Velkém Meziříčí před jedenáctou hodinou dopoledne přivoláni do lokality ulice Třebíčská, kde ležel na chodníku muž.

celý článek

Program fiaťáckého srazu 24.-26.6. ve Velkém Meziříčí

1. 6. 2022 11:36  |  NovinyVM

Od pátku 24. června do neděle 26. června bude naše město hostit již druhý fiaťácký sraz.

celý článek

Nenávist v nás

1. 6. 2022 11:34  |  NovinyVM

Jsem zděšený již dlouhou dobu z toho, jak se z mého národa který byl jedním z nejtolerantnějším a nejpřátelnějším ve světě stal národ s nejvyšší mírou nenávisti.

celý článek

Evropský festival filozofie začíná

1. 6. 2022 11:18  |  NovinyVM

Evropský festival filozofie startuje ve středeční podvečer vernisáží výstavy Bořivoje Pejchala: Tvary, barvy a kompozice.

celý článek

Nový týmový vůz odhalen na Legendách 2022

1. 6. 2022 11:06  |  NovinyVM

Největší motoristická slavnost Legendy navázala po nuceném dvouletém pandemickém přerušení na svou nejlepší tradici.

celý článek

Policie monitoruje dodržování objízdných tras z vrtulníku

1. 6. 2022 10:15  |  NovinyVM

Včera 31.5. v odpoledních hodinách jsme v rámci Krajského ředitelství policie kraje Vysočina realizovali dopravně bezpečnostní akci, do které byl kromě policistů dopravní policie zapojen také vrtulník Letecké služby Policie České republiky.

celý článek

Od června se vrací pravidelné zkoušky sirén, první zazní dnes v poledne

1. 6. 2022 10:09  |  NovinyVM

Hasičský záchranný sbor České republiky oznamuje, že z rozhodnutí generálního ředitele bude od června obnovena pravidelná zkouška sirén.

celý článek

Áčko remizovalo s Blanskem

1. 6. 2022 10:06  |  NovinyVM

Třetí výhra v řadě se nepovedla. Náš tým v domácím utkání 30. kola MSFL šel však po dvaceti minutách zaslouženě do jednobrankového vedení. Skóre 1:0 vydrželo až do 70. minuty, kdy hosté byli za svojí aktivitu ve druhém poločase odměněni vyrovnáním na konečných 1:1.