Club R v Třebíči vás srdečně zve na koncerty DUO ARAMIS, ALKEHOL, SALAMANDRA, RIMORTIS, ATMO MUSIC a LIPO.

Hokejový dorostenci v pátek porazili Českou Třebovou, v neděli ale podlehli HC Litomyšl

Výsledky zápasů ledního hokeje hrané o uplynulém víkendu.

celý článek

„Falco team“ z Velkého Meziříčí završil hattrick ve 4. ročníku Chlumeckého košíku

„Falco  team“ z Velkého Meziříčí  završil hattrick ve 4. ročníku Chlumeckého košíku
10. 10. 2016 11:04  |  NovinyVM

Tradičně vždy na počátku října se v sobotu 8.10.2016 na Chlumeckém dvoře v Chlumku konal 4. ročník Chlumeckého košíku, basketbalového turnaje smíšených družstev.

celý článek

Podzimní soutěž v Mostištích našim mladým hasičům vyšla

10. 10. 2016 11:00  |  NovinyVM

V sobotu 8. října 2016 proběhlo ve sportovním areálu v Mostištích podzimní kolo hry Plamen. Dopoledne zahájili soutěž mladí hasiči, které odpoledne vystřídali dorostenky a dorostenci.

celý článek

Házenkáři opět podlehli Hustopečím

10. 10. 2016 10:56  |  NovinyVM

Ve čtvrtém kole proběhla repríza střetnutí z druhého kola Českého poháru. Utkání bylo velmi podobné a Hustopečím naše družstvo podlehlo rozdílem třídy.

celý článek

Dorostenci nadělili Hustopečím „padesátku“

10. 10. 2016 10:55  |  NovinyVM

Hustopeče přijely na utkání pouze se sedmi hráči, kteří dokázali držet krok s naším družstvem pouze do stavu 4:3.

celý článek

Národní atletika Spastic handicap na atletickém stadiónu Baník Stříbro

10. 10. 2016 10:48  |  NovinyVM

První říjnová sobota byla pro dva atlety sportovního klubu Bohumíra Dvořáka třída 52 a Jardy Polívky třída 57 ve znamení Národní atletiky Spastic handicap na atletickém stadiónu Baník Stříbro.

celý článek

Stopka ve druhém kole Českého poháru

10. 10. 2016 10:41  |  NovinyVM

Ve druhém kole Českého poháru žen zajíždělo naše družstvo na palubovku Jindřichova Hradce. Mladé družstvo, které v loňském roce sestoupilo z první ligy do druhé, ukázalo našemu týmu, jak se má bojovat o vítězství.

celý článek

Stolní tenisté v předehrávce ne zrovna lehce porazili Kamenici nad Lipou

10. 10. 2016 10:29  |  NovinyVM

V sobotu se uskutečnil bodovací turnaj dorostu Vysočiny v naší tělocvičně. Mezi špičkou této kategorie startoval i náš Kališ Petr.