Pořad nejen o vaření na Primě se tento týden odehrává na Vysočině.

celý článek

V derby byla šťastnější Vrchovina

17. 10. 2023 09:39  |  NovinyVM

V 11. kole Divize D nás čekalo derby s Vrchovinou. Říká se, že derby nemá favorita, v tomto zápase se však více dle tabulkového postavení očekávalo od hostů. Ti v prvním poločase toto očekávání naplnili, kdy si vybudovali jednobrankový náskok. Ve druhém poločase ale náš tým zapnul a zápas mohl klidně otočit ve svůj prospěch. Vrchovina však bohužel využila v poslední desetiminutovce brejk a došla si tak pro vítězství 0:2.

celý článek

Tým HHK muži B ve 4. kole porazil Pelhřimov 9:6

17. 10. 2023 09:27  |  NovinyVM

Až bude béčko HHK jezdit na venkovní zápasy alespoň ve třech pětkách, bude vozit více bodů než dosud. Ne že by v Telči jeho 12 borců nestíhalo, spíš naopak, ale ač se to nezdá rozhodující, síly ke konci zápasu přeci jenom chybí.

celý článek

S velkým úspěchem reprízovali Největšího showmana

16. 10. 2023 12:37  |  NovinyVM

O uplynulém víkendu se v Jupiter clubu každý den opakoval úspěšný muzikál Divadla Ikaros Největší showman.

celý článek

Již v úterý genealogové vyrazí prostřednictvím fotek do tajemného brněnského podzemí

16. 10. 2023 11:45  |  NovinyVM

V úterý 17. října dorazí v 16 hodin do Jupiter clubu Ing. Aleš Svoboda na první část vyprávění o Tajemstvích a legendách brněnského podzemí.

celý článek

Koloběh již tuto sobotu

16. 10. 2023 10:44  |  NovinyVM

Tradiční podzimní tečka za NKT trilogií koloběh se blíží. Již tuto sobotu 21. října od 14 hodin.

celý článek

Zvučná posila pro Velkomeziříčský šach!

16. 10. 2023 10:26  |  NovinyVM

Již příští neděli 22.října odstartujeme novou sezónu soutěže Krajský přebor družstev Vysočina v šachu, kdy na domácí půdě vyzveme družstvo Caissa Třebíč.

celý článek

Bodovací turnaje pokračovaly o víkendu v Jihlavě

16. 10. 2023 10:23  |  NovinyVM

Bodovací turnaje pokračovaly o víkendu, tentokrát se konaly v Jihlavě v kategorii U 17, 19.