-
Přihlásit
Přihlásit se účtem
nebo - Registrace
- Kontakt
Zpravodajství
Pozvánka na Studentský ples

V sobotu 24. února 2024 v prostorách Jupiter clubu Velké Meziříčí, hraje hudební skupina M.E.Š..
celý článekS brněnskou Morendou výhra 4:0

V sobotu jsme si připsali první výhru zimní přípravy. Pod skóre 4:0 přispěl svými dvěma góly Josef Jonáš a po jednom gólu přidali Vojta Hron s Mirkem Malatou.
celý článekVláda schválila finance na výstavbu návozových tras k Dukovanům. Bude obchvat Velkého Meziříčí?

Ministr dopravy Martin Kupka tento týden informoval o rozhodnutí Vlády České republiky, která schválila financování prvních dvou klíčových dopravních staveb Kraje Vysočina nutných pro zajištění přepravy nadrozměrných nákladů na výstavbu nových bloků Jaderné elektrárny Dukovany.
celý článekTísňová linka 112 oslavila 20 let

V neděli 11. 2. slavíme Evropský den linky 112. V letošním roce si navíc připomínáme 20 let fungování tísňové linky 112 v České republice. Za tu dobu odbavila více než 60 milionů hovorů. Linka 112 je jednotné evropské číslo tísňového volání, na které můžete bezplatně volat z mobilního telefonu i na celém území Evropské unie.
celý článekDvousetkilometrová vyjížďka s mladíky do Kopřivnice se hokejistům vyplatila

Těžko dohledat, zda někdy v české seniorské ligové soutěži zvítězil takto mladý tým!
celý článekFOTO: Tasovem prošel průvod maškar

Tuto sobotu se konal v Tasově masopustní průvod maškar a bylo veselo.
celý článekČernobílý ples ozdobily rockové hity v podání skupiny Legendy se vrací

Jupiter club ve spolupráci s Restaurací Jéčko uspořádal v pátek večer černobílý rockový ples.
celý článekV zámecké sýpce pokračuje dostavadní nájemce

Zámecká sýpka u Jordánku, kterou vlastní město má od února staronového nájemce.
celý článekMěsto plánuje ocenit jednotlivce či skupiny, kteří šíří jeho dobré jméno

Novou tradicí našeho města by mělo být každoroční předávání ocenění nazvané BRÁNA.
celý článekAlkohol za volantem

Přestupku na úseku dopravy se dopustil muž, kterého policisté z obvodního oddělení Velké Meziříčí zastavili ve středu 7. února před desátou hodinou večer v obci Křižanov.
celý článek