-
Přihlásit
Přihlásit se účtem
nebo - Registrace
- Kontakt
Zpravodajství
Na svátek 1. května jsou obchody otevřené, 8. května však povinně zavřou
Pokud se tuto sobotu vypravíte do obchodu na nákup, určitě neodejdete s prázdnou. První máj totiž spadá do svátků, kdy mohou mít obchody otevřeno. Za týden však bude zavřeno.
celý článekZvyšuje se zájem o antigenní testování, velká centra nabízí rychle termíny pro očkování
Informace po Jednání krizového štábu Kraje Vysočina 29. 4. 2021.
celý článekPolicejní pyrotechnik zneškodnil trhavinu nalezenou v tělese dálnice u Měřína
Ve čtvrtek 29.4. musela policie řešit nečekanou událost na dálnici D1. Při rekonstrukci dálnice zde dělníci našli zakopanou nevybuchlou trhavinu.
celý článekPři opékání buřtů a pálení čarodějnic buďte maximálně opatrní!
Podle lidové zvyklosti se budou pálit ohně v předvečer prvního máje.
celý článekNa křižovatce Třebíčská - Oslavická vytékající voda vymlela díru, řidiči se zlobí
Již více jak týden můžete uprostřed frekventované křižovatky na Třebíčské a Oslavické ulici spatřit vytékající vodu z vodovodního uzávěru.
celý článekNáměstí v Měříně bude od pondělí 3.5. uzavřené, začne se stavět přestupní terminál
Od 3. května až téměř do konce roku 2021 bude uzavřeno pro dopravu náměstí v Měříně.
celý článekRychlé očkování ve velkých centrech se osvědčilo. Vysočina je druhý nejproočkovanější region
Už více než 130 tisíc dávek vakcíny proti COVID-19 bylo vyočkováno ve velkých očkovacích centrech na Vysočině.
celý článekKrajská údržba silnic poptává zhotovitele dokumentace na opravu mostku u Olší nad Oslavou
Mostek přes potok Zátoky mezi Netínem a Olší nad Oslavou plánují krajští silničáři opravit.
celý článek