Od úvodní minuty bylo jasné, kdo je favoritem utkání.

Zimní pneumatiky se vyplatí používat po celou zimu. Zákon o provozu na pozemních komunikacích upravuje použití zimních pneumatik.

V prostorách velkomeziříčského zámku se uskutečnilo sedmé setkání zástupců objektů, které jsou sdruženy pod společným projektem Objevuj památky. V současné době je zapojena více než stovka památek.

celý článek

Závěrečná třetina zmařila velkomeziříčským hokejistům naději na bodový zisk

26. 10. 2021 10:21  |  NovinyVM

Hokejisté Velkého Meziříčí, navzdory několika absencím, drželi v meziříčském derby na Valašsku naději na senzaci až do začátku třetí třetiny. Závěrečnou třetinu ale nezvládli a domů se vracejí bez bodů.

celý článek

Mladší žáci remizovali s Duklou Jihlava

26. 10. 2021 10:12  |  NovinyVM

Výsledkový servis zápasů mládeže týmů HHK VM.

celý článek

Tři porážky na hřišti, jedna mimo něj a nakonec naděje

26. 10. 2021 09:41  |  NovinyVM

Kadety nezastihnul druhý turnaj extraligy v dobré formě i v dobrém rozpoložení.

celý článek

Áčko schytalo debakl v Blansku

25. 10. 2021 11:57  |  NovinyVM

Třetí prohru v řadě si připsali svěřenci trenéra Šimáčka ve 13. kole MSFL, když nestačili na v klidu hrající mužstvo Blanska. Po prvním poločase ještě stav skóre nebyl tak rozdílný, ve druhém poločase však áčko dostalo tři góly a konečný výsledek zápasu byl 4:0 pro blanenské.