MV Sorting s.r.o. - Přijmeme zaměstnance
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

NovinyVM  |

O vítězství nad Olomoucí rozhodla proměněná penalta v poslední minutě + VIDEO PENALTY

27. 5. 2018 17:32  |  NovinyVM

Do utkání druhého a předposledního týmu vstoupili hosté, jako kdyby bojovali o čelo tabulky, hýřili pohybem, vysoko napadali a v osobních soubojích byli důraznější než domácí hráči.

celý článek

Opilý muž zvonil lidem na zvonky a budil je

27. 5. 2018 08:16  |  NovinyVM

Policisté z obvodního oddělení ve Velkém Meziříčí vyjížděli v sobotu 26. května v časných ranních hodinách řešit oznámení, že se v malé obci nedaleko Velkého Meziříčí pohybuje podnapilý muž a svým chováním obtěžuje občany.

celý článek

Konala se desátá Noc kostelů

26. 5. 2018 09:55  |  NovinyVM

V pátek 25. května se v naší farnosti konala hned na čtyřech místech Noc kostelů.

celý článek

Na zámku výjimečně zpřístupnili kapli a sklepení

26. 5. 2018 08:17  |  NovinyVM

Od pátku do neděle mají návštěvníci velkomeziříčského muzea jedinečnou možnost podívat se do prostor, které nejsou při běžných prohlídkách přístupné.

celý článek

Z událostí městské policie - duben 2018

25. 5. 2018 18:50  |  NovinyVM

Přinášíme soupis událostí zachycených městskými strážníky za období - duben 2018.

celý článek

Nepřipoutaný řidič pod vlivem alkoholu

25. 5. 2018 12:48  |  NovinyVM

Třicetiletého řidiče, který za volant vozidla usedl pod vlivem alkoholu, odhalili ve čtvrtek 24. května žďárští dopravní policisté.

celý článek

ZUŠ Open: Plné náměstí muzikantů

25. 5. 2018 11:32  |  NovinyVM

Děti jsou plné emocí a nápadů, umění jim dává prostor se vyjádřit. Tak znělo motto letošního ročníku ZUŠ Open, které proběhlo ve čtvrtek 24. května také v našem městě.

celý článek

Poděkování za Bezpečnost na silnici

25. 5. 2018 11:22  |  NovinyVM

Dne 18. 5. 2018 proběhl na naší škole projektový den s názvem Bezpečnost na ulici.

celý článek

Oblíbená Partička vystoupila v Meziříčí hned dvakrát

25. 5. 2018 10:15  |  NovinyVM

Ve středu 23. května do Velkého Meziříčí zavítala oblíbená improvizační show Partička. Od 17.30 první představení a druhé vyprodané od 20 hodin.

celý článek

Parkovací plocha ve Svitu je dokončena a je možné ji využívat

25. 5. 2018 08:16  |  NovinyVM

Jak jsme vás již začátkem týdne informovali, město nechalo zřídit provizorní parkoviště po 30-40 aut v areálu bývalého Svitu.