NÁPOJE HOMOLA: 30 druhů RUMŮ!
CHYTKA - přijmeme svářeče

Soukromá inzerce

Pouze soukromá inzerce. Komerční inzeráty nebudou zveřejněny. Celkem inzerátů: 283

Auto-moto

(inzerátů: 28 , dnes vloženo: 0)

Dětský bazar

(inzerátů: 54 , dnes vloženo: 0)

Dům a zahrada

(inzerátů: 57 , dnes vloženo: 1)

Elektro a počítače

(inzerátů: 18 , dnes vloženo: 0)

Oblečení a doplňky

(inzerátů: 7 , dnes vloženo: 0)

Práce

(inzerátů: 39 , dnes vloženo: 0)

Reality

(inzerátů: 18 , dnes vloženo: 0)

Seznámení

(inzerátů: 1 , dnes vloženo: 0)

Sport

(inzerátů: 15 , dnes vloženo: 0)

Ztráty a nálezy

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Zvířata

(inzerátů: 9 , dnes vloženo: 0)

Ostatní

(inzerátů: 37 , dnes vloženo: 0)


Nabízím příborník široký 150 cm, vysoký 175 cm . Spodní část hluboká 50 cm a vrch 32 cm

Pronajmu krásnou kancelář na ulici Sokolovská. 150m2. První nadpodlaží. Po celkové rekonstrukci. 2 místnosti + kuchyňka, WC, zasedací místnost. Do města 5 minut pěšky. Vlastní parkoviště pro 2-3 auta ve dvoře. Pro dlouhodobý pronájem.

Koupim jednoosou maringotku jednoosou, tzv.lesanku.Tel.733502674

Zachovalý, po jednom dítěti. Cena: 350 Kč

Dětské kolo Olpran MIAMI, velikost ráfků 16", vhodné pro věk dítěte 4-6 let. Po jednom dítěti, zachovalé. Cena: 700 Kč

Prodám sedací soupravu 3+2+1. Levně, na ceně se dohodneme.

Nabizim kompletni těžbu dřeva s využitim UKT, nebo s možnosti vykaceni lesniho porostu na vlastní naklady,

Nabídne někdo brusle na kluka vel.38-39 ?Děkuji Skryjová

Prodám zánovní samostatný kombinovaný sporák Gorenje, 4 plynové hořáky s pojistkami STOP GLAS, integrované zapalování hořáků,dvoudílná mřížka . Trouba elektrická, 8 funkcí.Barva bílá, dvířka černá. Důvod prodeje: rekonstrukce kuchyně. Cena: 3200 Kč

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na montáž elektro na přívěsy za osobní a nákladní automobily. Jedná se o různorodou práci v mladém kolektivu. Požadujeme: vyučen v technickém oboru výhodou, práce ve dvousměnném provozu, zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, odpovídající finanční ohodnocení.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici svářeč. Jedná se o různorodou práci v mladém kolektivu. Požadujeme: vyučen v technickém oboru výhodou, svářečský průkaz, čtení technických výkresů, práce ve dvousměnném provozu, zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, odpovídající finanční ohodnocení.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na obsluhu CNC. Jedná se o různorodou práci v mladém kolektivu. Požadujeme: vyučen v technickém oboru, práce ve dvousměnném provozu, čtení technických výkresů, zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, odpovídající finanční ohodnocení.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na montáž přívěsů za osobní a nákladní automobily. Jedná se o různorodou práci v mladém kolektivu. Požadujeme: vyučen v technickém oboru výhodou, práce ve dvousměnném provozu, zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, odpovídající finanční ohodnocení.

prodám zimní pneu Nokian WR D4 v rozměru 205/55 R16. Jeté sotva půl zimy. pořizovací cena 1890Kč / ks. nabízím za 1000Kč / ks; při rychlém jednání možná sleva. (důvod prodeje je prodej vozu)

Set pro malou parádnici, zrcadlo, hřebínky, fén, atd. Cena 120,-Kč

<< < 1 2 3 4 > >>
TOPlist