Šperky z chirurgické oceli
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Soukromá inzerce

Pouze soukromá inzerce. Komerční inzeráty nebudou zveřejněny. Celkem inzerátů: 167

Auto-moto

(inzerátů: 13 , dnes vloženo: 1)

Dětský bazar

(inzerátů: 18 , dnes vloženo: 0)

Dům a zahrada

(inzerátů: 29 , dnes vloženo: 0)

Elektro a počítače

(inzerátů: 2 , dnes vloženo: 0)

Oblečení a doplňky

(inzerátů: 7 , dnes vloženo: 0)

Práce

(inzerátů: 58 , dnes vloženo: 5)

Reality

(inzerátů: 13 , dnes vloženo: 0)

Seznámení

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Sport

(inzerátů: 11 , dnes vloženo: 3)

Ztráty a nálezy

(inzerátů: 1 , dnes vloženo: 0)

Zvířata

(inzerátů: 1 , dnes vloženo: 0)

Ostatní

(inzerátů: 14 , dnes vloženo: 0)


Prodám nevyužité brusle č.48,použité max.10krát,cena 450 Kč.

Prodám 2 horská kola v dobrém stavu,cena 300 Kč za kolo.

Prodám 2 dětská kola v dobrém stavu ,cena za kolo 200 Kč.

Prodám 4 pneumatiky 195/65 R15 na dojetí ,originál ráfky Ford C max,poklice cena 1400 Kč.

Chcete se podílet na změnách ve výrobním procesu, technologické dokumentaci, školení či kontrolní činnosti a být součástí zcela nového projektu? → VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE BUDE vypracování dokumentů potřebných k výrobě kabelů - nastavování kontrolních činností a metod, parametrů strojů, technologických postupů, metodických pokynů a technologických předpisů. Budete mít jedinečnou možnost spolupracovat na vývoji nových, udržitelných technologií výroby našich kabelů spojených s naší vizí "We connect greener world". → HLEDÁME PROCESNÍHO INŽENÝRA, KTERÝ po řádném zaučení dokáže pracovat samostatně, ale zároveň bude rád členem týmu. Abyste uspěli je důležité mít aktivní přístup k řešení problému a výborné komunikační dovednosti;SŠ/ VŠ technického směru; komunikativní AJ; výhodou základní znalost extruze plastů;znalost nástrojů štíhlé výroby, 6 sigma → NABÍZÍME výborné mzdové ohodnocení, spoustu benefitů a mimo jiné i flexibilní pracovní dobu. Pro více informací o pozici, prosím, kontaktuje HR oddělení na tel. č. 725 646 927 nebo napište na miluse.vasickova@nkt.com

CO BUDETE DĚLAT? → Provádět kusové zkoušky výrobků podle zkušebních postupů a záznamy výsledků zkoušek do systémů SAP, CaDET, apod. → Odebírat vzorky pro výběrové zkoušky → Provádět, vyhodnocovat a evidovat specifické zkoušky → Vystavovat hlášení neshodných výrobků CO POŽADUJEME? → Osvědčení Vyhlášky 50/ 1978 Sb. – výhodou → Praxe technického nebo elektrotechnického směru – výhodou → Znalosti IMS výhodou → SOU/ SOŠ ideálně technického nebo elektrotechnického směru CO VÁM NABÍZÍME? → VÝBORNÉ MZDOVÉ OHODNOCENÍ, motivační bonusy, NÁBOROVÝ BONUS 30.000 Kč → Řadu benefitů: volné vstupy do aquaparku, dotované závodní stravování a stravenky, příspěvek 1 400,-/ měs. na živ. nebo penzijní pojištění a mnohé další → 5 týdnů dovolené, 1 den rekondičního volna a další Zavolejte nám na 725 646 927, 566 511 511 nebo piště na nabor@nkt.com PŘIDEJTE SE K NÁM!

Chcete být součástí týmu logistiky a podílet se na zcela novém projektu? → NA TÉTO POZICI SE BUDETE - podílet na organizování dopravy,včetně mezinárodního transportu nadměrného nákladu,přímo komunikovat se zákazníky i dodavateli; vytvářet a zpracovávat přepravní dokumenty, procesovat zakázky v SAP; reportovat atp. → HLEDÁME LOGISTIKA, KTERÝ - má skvělé organizační a administrativní dovednosti; rád komunikuje se zákazníky a dodavateli; má SŠ/VŠ, nejlépe v oboru doprava a logistika/ ekonomie; má schopnost pracovat pod tlakem a další; komunikativní úroveň anglického jazyka a řidičský průkaz sk. B Pro více informací k pozici volejte na 725 646 927 nebo pište na miluse.vasickova@nkt.com. PŘIDEJTE SE K NÁM

CO BUDETE DĚLAT? →Zajišťovat nejen preventivní opravy výrobních linek,opravy závad na linkách a el. instalacích→ Zajišťovat prediktivní měření,diagnostiku Pofibus a Profines sítí→ Zálohovat automatizační PC, PLC,HMI a FM, a další. CO POŽADUJEME? →Vzdělání v oboru elektro→ Platná vyhláška 50/78 §6 nebo vyšší→ Zkušenosti s programováním PLC,HMI a FM (Siemens) - výhodou → Orientace v tech. dokumentaci - výhodou → Základní znalost LAN sítí → znalost Siemens Simatic Step7,TIA portál,WinCC,PC schematic - výhodou CO VÁM NABÍZÍME? → VÝBORNÉ MZDOVÉ OHODNOCENÍ, motivační bonusy,NÁBOROVÝ BONUS 30.000 Kč → Řadu benefitů: volné vstupy do aquaparku a fitness centra, Multisport kartu, dotované závodní stravování a stravenky, příspěvek až 1 400,-/měs. na živ. nebo penzijní pojištění a mnohé další → 5 týdnů dovolené, 1 den rekondičního volna → Sportovní a společenské akce: Vánoční večírky, posezení s jubilanty, rodinné dny. Zavolejte nám na 566 511 511/ 725 646 927 nebo piště na miluse.vasickova@nkt.com PŘIDEJTE SE K NÁM!

KOHO HLEDÁME? → Spolehlivého, fyzicky zdatného člověka s ochotou učit se novým věcem CO VÁM NABÍZÍME? → Řádné a důkladné zaškolení na pozici → VÝBORNÉ MZDOVÉ OHODNOCENÍ, motivační bonusy (bonus za 0 hodin nemoci, letní a vánoční bonus), NÁBOROVÝ BONUS 30.000 Kč → Řadu benefitů: volné vstupy do aquaparku, fitness centra, na sjezdovku, dotované závodní stravování a stravenky, příspěvek až 1 400,- měsíčně na životní nebo penzijní pojištění, a mnoho dalších → 5 týdnů dovolené, 1 den rekondičního volna ZAVOLEJTE NÁM na tel. č. 566 511 511, 725 646 927 nebo napište na miluse.vasickova@nkt.com nebo si k nám na recepci přijďte vyplnit náborový dotazník a případně si rovnou prohlédnout i závod na adrese U Tržiště 685/1, Velké Meziříčí. PŘIPOJTE SE K NÁM!

Prodám dva spací pytle na miminko, jeden menší, druhý větší.

Prodám domácí vejce, 1plato 150,- Možnost dovozu Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou, Měřín a okolí Více info hankamerin@seznam.cz, nebo tel 735129216

Nabízím kůzlata (kozička a kozlík). Brambory konzum odrůda Adéla 5kč/kg. Možnost po 25kg. Netříděné za 3kč/kg, nebo odpad 2kč/kg.

Hledáme kolegu/kolegyni na HPP na čerpací stanici MOL, Velké Meziříčí na pozici obsluha Fresh koutku. 12ti hodinové směny, kratký/dlouhý týden, bez nočních. Více info na email: mol.vm@email.cz nebo tlf:739393300.

Prodám velmi pěkné a silné sazenice paprik - papriky jsou červené, sladké. Sazenice mají kořenový bal - možno zaslat i poštou. Tel: 733109967

Nabízíme k pronájmu byt 1+kk, v bytovém domě s výtahem, v lokalitě Za Školou, ve Velkém Meziříčí. Byt má k dispozici balkon a sklepní kóji + společné prostory jako kočárkárna a kolárna. Byt je vybaven kuchyňskou linkou vč. spotřebičů a pračkou. Cena měsíčního nájmu je 9.500,- vratná kauce je 9.500,-. Volný od 1.7.2022.

<< < 1 2 3 4 > >>
TOPlist