NÁPOJE HOMOLA: 30 druhů RUMŮ!
Jelínkova vila hledá obsluhu

Soukromá inzerce

Pouze soukromá inzerce. Komerční inzeráty nebudou zveřejněny. Celkem inzerátů: 285

Auto-moto

(inzerátů: 27 , dnes vloženo: 2)

Dětský bazar

(inzerátů: 51 , dnes vloženo: 6)

Dům a zahrada

(inzerátů: 59 , dnes vloženo: 3)

Elektro a počítače

(inzerátů: 18 , dnes vloženo: 0)

Oblečení a doplňky

(inzerátů: 7 , dnes vloženo: 0)

Práce

(inzerátů: 42 , dnes vloženo: 4)

Reality

(inzerátů: 19 , dnes vloženo: 0)

Seznámení

(inzerátů: 2 , dnes vloženo: 0)

Sport

(inzerátů: 15 , dnes vloženo: 1)

Ztráty a nálezy

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Zvířata

(inzerátů: 9 , dnes vloženo: 0)

Ostatní

(inzerátů: 36 , dnes vloženo: 0)


Prodám zánovní samostatný kombinovaný sporák Gorenje, 4 plynové hořáky s pojistkami STOP GLAS, integrované zapalování hořáků,dvoudílná mřížka . Trouba elektrická, 8 funkcí.Barva bílá, dvířka černá. Důvod prodeje: rekonstrukce kuchyně. Cena: 3200 Kč

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na montáž elektro na přívěsy za osobní a nákladní automobily. Jedná se o různorodou práci v mladém kolektivu. Požadujeme: vyučen v technickém oboru výhodou, práce ve dvousměnném provozu, zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, odpovídající finanční ohodnocení.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici svářeč. Jedná se o různorodou práci v mladém kolektivu. Požadujeme: vyučen v technickém oboru výhodou, svářečský průkaz, čtení technických výkresů, práce ve dvousměnném provozu, zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, odpovídající finanční ohodnocení.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na obsluhu CNC. Jedná se o různorodou práci v mladém kolektivu. Požadujeme: vyučen v technickém oboru, práce ve dvousměnném provozu, čtení technických výkresů, zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, odpovídající finanční ohodnocení.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na montáž přívěsů za osobní a nákladní automobily. Jedná se o různorodou práci v mladém kolektivu. Požadujeme: vyučen v technickém oboru výhodou, práce ve dvousměnném provozu, zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, odpovídající finanční ohodnocení.

prodám zimní pneu Nokian WR D4 v rozměru 205/55 R16. Jeté sotva půl zimy. pořizovací cena 1890Kč / ks. nabízím za 1000Kč / ks; při rychlém jednání možná sleva. (důvod prodeje je prodej vozu)

Daruji starý, ale funkční kuchyňský robot. Osobní odběr VM, příp.Žďár n.S.

Set pro malou parádnici, zrcadlo, hřebínky, fén, atd. Cena 120,-Kč

Prodám bílý stůl v dobrém stavu, nohy chromované, rozkladatelný. Rozměry 110 x 68 x 73 cm výška. Velmi pevný. Nohy lze na přepravu demontovat. Cena 900,-

Prodám krásný velký bagr, málo používaný z kvalitního plastu. Cena 200,-Kč.

Prodám střešní nosič uzamykatelný na Opel Astra G, Cena 290,-Kč.

Piano na baterie. 150,-Kč.

Prodám krásnou bundu na motorku, nenošená. Vel. 9-10let. 200,-Kč

Prodám skládací kuchyňku s nádobíčkem, na baterie. Cena 240,-Kč

Taška na tenisové rakety Wilson. Cena 400,- PC 900,-. Foto zašlu.

<< < 1 2 3 4 > >>
TOPlist