Floor Group VM: SPECIÁLNÍ NABÍDKA - QUICK STEP LIVYN - vinylové podlahy

Soukromá inzerce

Pouze soukromá inzerce. Komerční inzeráty nebudou zveřejněny. Celkem inzerátů: 162

Auto-moto

(inzerátů: 22 , dnes vloženo: 0)

Dětský bazar

(inzerátů: 14 , dnes vloženo: 0)

Dům a zahrada

(inzerátů: 28 , dnes vloženo: 0)

Elektro a počítače

(inzerátů: 3 , dnes vloženo: 0)

Oblečení a doplňky

(inzerátů: 4 , dnes vloženo: 0)

Práce

(inzerátů: 44 , dnes vloženo: 0)

Reality

(inzerátů: 14 , dnes vloženo: 0)

Seznámení

(inzerátů: 1 , dnes vloženo: 0)

Sport

(inzerátů: 7 , dnes vloženo: 0)

Ztráty a nálezy

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Zvířata

(inzerátů: 9 , dnes vloženo: 0)

Ostatní

(inzerátů: 16 , dnes vloženo: 0)


Prodám konzumní brambory. Dovoz do VM dle dohody. min. odběr 25kg. Cena 8 kč/kg.

Hledáme manuálně zručného kolegu do truhlářské dílny ve Velkém Meziříčí. Nabízíme řádné zapracování a zaučení, příspěvek na stravování, dopravu a jednosměnný provoz. Bližší informace na tel. 731 471 073 - p. Kuřátko

Hledám paní na úklid domu a žehlení prádla, práce 1 den v týdnu,nejlépe dopoledne,3-5hod.. Budete v příjemném prostředí.Dohoda o výši odměny možná. Havlíčková.

Prodám nové dámské boty číslo 37. Původní cena 1200kc.

Do naší společnost hledáme pro občasnou výpomoc řidiče nebo řidičku na zástupy v případě jejich nemocí a dovolených. Práce je vhodná pro maminky na mateřské, důchodce nebo pracující, kteří mají jen odpolední směny. Práce není vhodná jako krátkodobá brigáda nebo pro nezaměstnané. Svozy se provádí pondělí až pátek od 7:00 (trasy se liší, maximálně se jedná o sedm hodin) Jedná se o zastupování 2-3 řidičů, tedy cca 75 pracovních dní ročně. Náplň práce: * zastupování stálých řidičů na jednotlivých svozových trasách v regionu Velkého Meziříčí a občasná cesta do Prahy * zajištění svozu vzorků a materiálu ze zdravotnických zařízení ke zpracování do laboratoře * svoz výsledků a materiálu z laboratoře zpět do zdravotnických zařízení v regionu * komunikace s klienty/lékaři laboratoře - zprostředkování požadavků na přidělené svozové trase Požadujeme: * bydliště Velké Meziříčí, případně do 15 km v okolí * řidičský průkaz skupiny B + praxe v řízení osobního automobilu * dobré řidičské schopnosti - aktivní řidič * kladný přístup k technologiím (počítač, dotykový telefon) * zkušenosti ve zdravotnictví výhodou *trestní bezúhonnost * odolnost vůči stresu * spolehlivost, zodpovědnost, vstřícné jednání a slušné vystupování * možnost spolupráce ihned Životopis a kontaktní údaje zašlete na pavel.jiri@aeskulab.cz nebo volejte na +420 734 641 233

Krásný den, mám tu pro vás pár zkušeností s produkty OKG ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ AFTY I BOLENÍ V KRKU JE PRYČ!

Sháním pekné sazenice jahod. Nabídněte!

Našel by se zde kdo by prodal březové koště (košťata) na zametání děkuji za nabídku . Prosím SMS na tel.605085253.

Koupím laminátovou střechu skla a dveře na velkou kabinu na traktor Zetor. Tel.704 575 305

Prodám domácí vejce 3kč za kus. Možnost pravidelného odběru. Tel 739 144 192, prosím pouze volat ne SMS

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici - obsluha strojní pilky. Těšit se můžete na zajímavou různorodou práci v mladém kolektivu. Za dobře odvedenou práci nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, závodní stravování, zázemí stabilní společnosti. Hlásit se můžete ihned.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici - montážní pracovník. Těšit se můžete na zajímavou různorodou práci v mladém kolektivu. Za dobře odvedenou práci nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, závodní stravování, zázemí stabilní společnosti. Hlásit se můžete ihned.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici - obsluha ohraňovacího lisu. Těšit se můžete na zajímavou různorodou práci v mladém kolektivu. Za dobře odvedenou práci nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, závodní stravování, zázemí stabilní společnosti. Hlásit se můžete ihned.

Prodám kohoutka menšího vzrustu-líhnutý v květnu. Cena:150kč/ks tel:737 847 595

Nabízím služby klasické masáže a Body Wraps slim / nejlepší cesta k zeštíhlení během 90 minut / . Provozovna těchto služeb se nachází v Měříně. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na tel. číslo 737 481 937

<< < 1 2 3 4 > >>
TOPlist