CHYTKA s.r.o. - Přijmeme MONTÁŽNÍ DĚLNÍKY

Soukromá inzerce

Pouze soukromá inzerce. Komerční inzeráty nebudou zveřejněny. Celkem inzerátů: 179

Auto-moto

(inzerátů: 14 , dnes vloženo: 1)

Dětský bazar

(inzerátů: 23 , dnes vloženo: 0)

Dům a zahrada

(inzerátů: 26 , dnes vloženo: 2)

Elektro a počítače

(inzerátů: 5 , dnes vloženo: 0)

Oblečení a doplňky

(inzerátů: 6 , dnes vloženo: 0)

Práce

(inzerátů: 45 , dnes vloženo: 5)

Reality

(inzerátů: 22 , dnes vloženo: 1)

Seznámení

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Sport

(inzerátů: 7 , dnes vloženo: 1)

Ztráty a nálezy

(inzerátů: 1 , dnes vloženo: 0)

Zvířata

(inzerátů: 4 , dnes vloženo: 0)

Ostatní

(inzerátů: 26 , dnes vloženo: 0)


Co vás čeká: Komunikace se zákazníky, podílení se na aktivním vyhledávání obchodních příležitostí. Kalkulace a navrhování skleněných konstrukcí (interiér / exteriér). Podílení se na zajímavých projektech (od rodinných domů až po obchodní centra). Koordinace a realizace projektových procesů. Práce v kanceláři i terénu. Požadujeme: Vzdělání – min. střední s maturitou. Zkušenosti na obdobné pozici výhodou. Samostatnost, spolehlivost a flexibilitu, chuť učit se novým věcem, technické myšlení. Nástup ihned. Co vám můžeme nabídnout: Kvalitní mzdové ohodnoceni od 40 000 Kč. Platové podmínky v závislosti na růstu dovedností a znalostí. Měsíční odměny a prémie. Služební auto k osobnímu užívání, možnost home office. Příspěvek na obědy 82,- Kč. Zaměstnanecké benefity - sport, kultura a volný čas. Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky a služby. Podpora zkušeného projektového a obchodního oddělení, možnost seberealizace. Zázemí a stabilní práce v moderním prostředí s moderní technologií společnosti VV SKLO s.r.o.

Prodám čtyřmístnou vysokou sedačku, je potřeba vyčistit. Cena 1000 Kč.

Prodám trekové pánské kolo Olpran. Cena 800 Kč.

Co vás čeká: Montáže celoskleněných produktů – dveře, stěny, zábradlí, sprchy, obklady. Požadujeme: Vzdělání – min. střední s výučním listem. Vyučení ani praxe v oboru není podmínku, je však výhodou. Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, chuť pracovat a učit se novým věcem, časovou flexibilitu. Vhodné pro absolventy, zdravé osoby. Nástup ihned. Co vám můžeme nabídnout: Kvalitní mzdové ohodnoceni od 30 000 Kč. Měsíční odměny a prémie. Příspěvek na obědy 82,- Kč při odpracované směně. Zaměstnanecké benefity - sport, kultura a volný čas. Zákonné příplatky za práci přesčas. Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky a služby. Oborné zaškolení profesionály s dlouholetou zkušeností. Práce na zajímavých projektech. Zázemí a stabilní práce v moderním prostředí s moderní technologií společnosti VV SKLO s.r.o.

Co vás čeká: Obsluha strojů a zařízení na výrobu a opracování skla. Požadujeme: Vzdělání - základní + praktická škola. Vyučení ani praxe v oboru není podmínku. Vhodné pro absolventy, zdravé osoby. Ochota pracovat. Nástup ihned. Co vám můžeme nabídnout: Kvalitní mzdové ohodnoceni od 26 000 Kč do 28 000 Kč. Náborový příspěvek až 50.000Kč. Příspěvek na obědy 82,- Kč při odpracované směně. 1 směnný provoz od 5:30 do 14:00 hod. Zaměstnanecké benefity - sport, kultura a volný čas. Zákonné příplatky za práci přesčas. Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky a služby. Zázemí a práce v moderním prostředí s moderní technologií společnosti VV SKLO s.r.o.

Prodám štěňátka Jack Russell teriér,čisto krevny bez papírů. Štěňata jsou očkovaná,jsou to 4 kluci. Odběr koncem září cena 11000,-

Co vás čeká: Obsluha strojů a zařízení na výrobu a opracování skla. Požadujeme: Vzdělání - základní + praktická škola. Vyučení ani praxe v oboru není podmínku. Vhodné pro absolventy, zdravé osoby. Ochota pracovat. Nástup ihned. Co vám můžeme nabídnout: Kvalitní mzdové ohodnoceni od 30 000 Kč do 37 000 Kč. Náborový příspěvek až 50.000Kč. Příspěvek na obědy 82,- Kč při odpracované směně. 1 směnný provoz od 5:30 do 14:00 hod. Zaměstnanecké benefity - sport, kultura a volný čas. Zákonné příplatky za práci přesčas. Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky a služby. Zázemí a práce v moderním prostředí s moderní technologií společnosti VV SKLO s.r.o.

Pro moji osobní potřebu koupím byt 1+1 1+kk ve Velkém Meziříčí, platba hotově

Prodàm dvě ptačí klece cena dohodou.

Prodám zelenou postýlku Linet pro novorozence.Určitě znáte z porodnice.... Vhodné pro děti do 4 měsíců. Cena 8 000,-kč ,nebo pronajmu za 400,- kč na měsíc

Kdo raduje nebo levně prodá pálené střešní tašky dvoufalcové a hřebenáče .T.704575305

Koupím odznaky technického zaměření, odbornou literaturu o traktorech a zemědělských strojích a starou motorovou pilu na poličku Tel. 704 575 305

Koupím garáž ,stodolu nebo pozemek na stavbu garáže v obci Kamenice u Jihlavy a koupím les, lesní pozemek po těžbě v okolí Kamenice u Jihlavy a Šlapanova Tel. 604 17 19 64.

Rozkládací pohovka Ikea rozměr 230cm x 150 cm úložný prostor

<< < 1 2 3 4 > >>
TOPlist