STAROBRNO MEDIUM
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Práce

Celkem inzerátů: 36

Firma Ekonom konzult GROUP s.r.o., Poříčí 11, 594 01 Velké Meziříčí hledá účetní. Požadujeme znalost podvojného účetnictví, min. SŠ vzdělání, znalost účetního programu WINFAS je výhodou. Úvazek dle dohody. Písemné přihlášky s životopisem zasílejte do 30.6.2019 na e-mail: fic@fic-ucto.cz. Tel. kontakt: 603533187.

Do naší společnosti hledáme kolegy a kolegyně a pozice: -pracovník technické kontroly -skladník -opertátor výroby

Do nově otevřené cukrárny na Náměstí ve Velkém Meziříčí hledám sympatickou, milou a spolehlivou osobu. Náplní práce je obsluha zákazníků, příprava nápojů, udržování čistoty za barem i u stolů. Nabízím odměnu 100kč/hod.

Požadujeme: • vzdělání technického směru (zaměření na obrábění kovů) • praxe v CNC obrábění (frézování) - podmínkou • základy programování – podmínkou (systém HEIDENHAIN – výhodou) • praxe v oboru výroby /údržby vstřikovacích forem - výhodou • znalost měření a práce s měřidly • dobrá znalost práce na PC •••Náplň práce: • obsluha a programování CNC obráběcího centra • práce podle technické dokumentace • provádění záznamů •••Nabízíme: • velmi dobré mzdové podmínky • 1,5 násobek mzdy ročně navíc, podíl na ekonomických výsledcích firmy • 6 týdnů dovolené • příspěvek na stravování • další zaměstnanecké výhody (masáže, posilovna, kult. a sport. akce apod.)

POZICE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY! ••• Požadujeme: • pečlivost, zodpovědnost • manuální zručnost • schopnost provádět záznamy • praxe ve výrobní firmě výhodou • vyučení v technickém oboru výhodou ••• Náplň práce: • práce v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny) • obsluha vstřikovacích lisů • provádění montáží • provádění záznamů ••• Nabízíme: • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 15.000,- Kč PO ZKUŠEBNÍ DOBĚ ! • po zapracování mzdu 23.000,-Kč • 1,5 násobek mzdy ročně navíc • 6 týdnů dovolené • příspěvek na stravování • příspěvek na dopravu • příspěvek na masáže • vstup do posilovny zdarma • nápoje zdarma

Přijmeme kuchařku - pokladní na provozovnu Bufet u Zastávky. Nástup možný ihned. Kontakt: bufet.pechota@seznam.cz, 602492117

Hledám někoho šikovného, kdo usadi plastová okna + zednické práce

Nabizím těžbu kůrovcového dřeva pomocí Harvestoru + vyvážení. Tel;737440545. Momentálně jsem v okolí Bochovic .

Do cukrárny ve Velkém Meziříčí hledáme člověka na pravidelný úklid, Po-Pá 6:00-7:00. Podlahová plocha prostor je asi 100m², úklid zahrnuje umytí podlahy, úklid toalety a vyleštění výlohy. Práce zabere maximálně hodinu času, nabízím odměnu 100Kč/den.

Hledám paní k občasnému hlídání dětí.

Shell Velké Meziříčí přijme brigádnici na výrobu čerstvých baget. Nástup možný ihned, vhodné pro studenty nebo jako přivýdělek. Více info po telefonu 733 547 087 nebo osobně na čerpací stanici.

Hledám montážníky zábradlí na hlavní pracovní poměr. Jedná se o jednosměnný pracovní poměr. Na dobu určitou nebo neurčitou. Práce většinou po rodinných domech, možná pružná pracovní. Zkušenost ve stavebnictví výhodou. Manuální zručnost se u nás neztratí. Možnost zaučení a nabíráme i absolventy. Hrubý měsíční výdělek je 30000 až 40000 Kč. Více info na 774455111 nebo info@metal-pro.cz. Místo práce MetalPro Vysočina s.r.o., Náměstí 46, 594 42 Měřín.

Pracovní náplň: - evidenční a pochůzková činnost, kontrola osob a vozidel, sledování kamerového systému Požadavky: - denní a noční směny, čistý TR, úměrný zdravotní stav, ochota pracovat, odborná způsobilost výhodou Vhodné pro OZP – náborový příspěvek, po zapracování možná odměna za nábor dalších OZP zaměstnanců. Možnost práce: na HPP nebo zkrácený úvazek Termín nástupu: ihned Lokalita práce: Velká Bíteš Mzda: 87,10 Kč/hod. + 2,- pohyblivá složka, příspěvek na stravu, získání kvalifikace strážný zdarma. Telefonní kontakt: 734 392 666, 736 684 644 E-mail: lucie.hamplova@security-monit.cz

Výchovný ústav Velké Meziříčí hledá na pracovní pozici pro své odloučené pracoviště ve Žďáře nad Sázavou vychovatele.

<< < 1 2 3 > >>
TOPlist