LINDT - ČOKOLÁDOVÉ PRALINKY - Navážíme Vám tolik, kolik jen unesete
MIKRON Moravia, s.r.o. - hledáme servisního technika

Práce

Celkem inzerátů: 33


Nabízím občasnou výpomoc do kuchyně. Jsem ČID. Tel: 733 109 967

Firma GREMIS, s.r.o. přijme pracovníka skladu stavebního zázemí. Požadujeme ŘP sk.B, samostatnost, aktivní přístup, komunikativnost, spolehlivost a pečlivost. ŘP VZV výhodou. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci ve stabilní firmě a specializovaném týmu, dobré pracovní podmínky, odborné zaškolení, možnost osobního růstu. Místo výkonu práce Velké Meziříčí. Svůj životopis zasílejte na email: s.michal@gremis.cz, nebo volejte Ing.Michala 604 226 221.

Firma GREMIS, s.r.o. přijme do svého týmu pracovníka do zámečnické dílny. Požadujeme vyučení v oboru, svářečský průkaz, ŘP sk. B, samostatnost, aktivní přístup, komunikativnost, spolehlivost a pečlivost. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci ve stabilní firmě a specializovaném týmu, dobré pracovní podmínky, odborné zaškolení a možnost osobního růstu. Místo výkonu práce Velké Meziříčí. Svůj životopis zasílejte na email: s.michal@gremis.cz, nebo volejte Ing. Michala 604 226 221.

Hledím malou stavební firmu na rekonstrukci domu-přístavba 3 bytových jednotek ve VM. 604558322

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici LEKTOR/KA PROGRAMŮ PRIMÁRNÍ PREVENCE pro zařízení Centrum prevence Oblastní charity Žďár nad Sázavou. Náplň práce: - realizace programů školské primární prevence rizikového chování na základních a středních školách a ve školských zařízeních na území okresu Žďár nad Sázavou, související administrativní činnost s tím spojená Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou Nástup: únor 2019 Nabízíme:  zajímavou a tvůrčí práci,  možnost seberealizace, odborného vzdělávání,  práci pod supervizí a metodickým vedením,  práci na 1.0 úvazku nebo práci na dohodu o provedení práce,  přátelský pracovní tým,  zaměstnanecké benefity,  zázemí stabilní organizace. Požadujeme:  vzdělání – minimálně SŠ s maturitou,  přehled o oblasti prevence rizikového chování,  schopnost komunikace a práce s kolektivem dětí mladšího školního věku a mladých dospívajících lidí,  spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,  potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,  znalost práce na PC,  trestní bezúhonnost,  řidičský průkaz skupiny B výhodou. Uvítáme:  praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží,  zkušenost s pořádáním volnočasových aktivit pro děti a mládež. V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Centrum prevence OCH ZR, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo na email david.filip@zdar.charita.cz do 27. 1. 2019. Bližší informace: David Filip, DiS., vedoucí Centra prevence, mob.: 777 755 658

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici VEDOUCÍ KOPRETINY – CENTRA PRO RODIČE S DĚTMI (KOORDINÁTOR PRORODINNÝCH SLUŽEB). Náplň práce: - řízení centra, plánování a realizace aktivit, vedení koordinátorů jednotlivých poboček, zajištění provozních záležitostí, spolupráce při finančním zajištění služby, vedení související administrativy. Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou Nástup: únor/březen 2019, popř. dle domluvy Nabízíme: - pracovní poměr na 1,0 úvazku, - zajímavou, smysluplnou a kreativní práci, - možnost podílet se na rozvoji služby, - odborné vzdělávání a supervizi, - zaměstnanecké benefity, - dobrý pracovní tým, - zázemí stabilní organizace. Požadujeme: - minimálně SŠ vzdělání, - předpoklady pro práci s rodinami s dětmi, - schopnost samostatné i týmové práce, - výborné organizační schopnosti, - kreativní myšlení, přinášení zajímavých nápadů, - potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst, - řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka, - trestní bezúhonnost. V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Ing. Jana Zelená, Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo na email jana.zelena@zdar.charita.cz do 27. 1. 2019. Bližší informace: Ing. Jana Zelená, mob.: 777 755 656, email: jana.zelena@zdar.charita.cz.

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici VEDOUCÍ DOMÁCÍ HOSPICOVÉ PÉČE Náplň práce: - řízení služby (vedení multidisciplinárního týmu pracovníků, organizace poskytovaných služeb, zabezpečení provozních záležitostí) - zajištění podpory umírajícím a jejich blízkým - poskytování služby v domácím prostředí pacientů Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou Nástup: únor 2019, popř. dle domluvy Nabízíme: - pracovní poměr na 1,0 úvazku, - zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci, - možnost podílet se na rozvoji služby, - odborné vzdělávání a supervizi, - zaměstnanecké benefity, - dobrý pracovní tým, - zázemí stabilní organizace. Požadujeme: - vzdělání potřebné na pozici všeobecné sestry nebo sociálního pracovníka podle platné legislativy, - znalost legislativy (zdravotnická, sociální), - předpoklady pro práci s umírajícími a jejich blízkými, - schopnost samostatné i týmové práce, výborné organizační schopnosti, - zodpovědnost, operativnost, profesionalitu, - potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst, - řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka, - trestní bezúhonnost. Uvítáme: - znalost problematiky paliativní péče. V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Mgr. Jana Kincová Křížková, Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo na email jana.kincova@zdar.charita.cz do 27. 1. 2019. Bližší informace: Mgr. Jana Kincová Křížková, mob.: 777 755 469, email: jana.kincova@zdar.charita.cz

Nadnárodní společnost Draka Kabely, s.r.o. hledá pro rozšíření svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Technolog/implementátor výrobního softwaru pro výrobu kabelových svazků: Požadavky: • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (den. komunikace) • PC na velmi dobré úrovni • Analytické myšlení, pečlivost, samostatnost, odpovědnost • Velmi dobré komunikační schopnosti • Zkušenosti s projektovým řízením Výhodou: • Znalost SAP a ERP systému • Znalost PTC, Creo a Windchill • Čtení technické dokumentace Náplň práce: • Vývoj a implementace inovativních IT řešení a nových IT technologií do výroby svazků. • Zpracování technické dokumentace. • Přípravy dokumentace pro výrobu. • Systematizace výkresové dokumentace. • Vyhodnocování a zlepšování procesů ve výrobních systémech. • Spolupráce s konstruktéry zařízení a výrobními pracovníky na vývoji nákladově efektivního pracovního výrobního procesu a metod. • Odpovědnost za aktualizace výkresů a databází pro výrobu. • Spolupráce na realizaci 6S, Kaizen apod. v rámci výroby svazků. • Podílet se na novém zavedení produktů a výpočtu nákladů. • Spolupráce a podpora globálních aktivit BU ELEVATOR. • Spolupráce s obchodním týmem (porozumění zavedeným a měnícím se prioritám zákazníků a uspokojení jejich potřeb). Nabízíme: • velmi dobré mzdové ohodnocení • bonus „13“ plat • příspěvek na penzijní pojištění • odměna za pracovní výročí • 25 dní dovolené • 3 zdravotního volna ročně • dotované závodní stravování • firemní jazykové vzdělávání (v pracovní době na pracovišti) • firemní společenské a sportovní akce • nákup firemních akcií za zvýhodněných podmínek • prostředí stabilní společnosti s mezinárodní působností Termín nástupu: 01.04.2019 nebo dle dohody Bližší informace: Personální oddělení: Mgr. Monika Gabrhelíková, tel. 602 501 994, E-mail: monika.gabrhelikova@prysmiangroup.com

Hledám, brigádu - úklid kanceláří, doplňování zboží, balení výrobků, prodej textilu. Nejlépe Velké Meziříčí. Za nabídky děkuji

Shell Velké Meziřčí Fajtův kopec D1 hledá do svého týmu pokladní. 12-ti hodinové směny - 2 denní, 2 noční a 4 dny volno. Dobré platové ohodnocení, prémie ke mzdě. V případě zájmu nebo informací volejte na tel.číslo 733547087.

Dobrý den,hledám brigádu nejlépe v odpoledních hodinách jen Velké Meziříčí.Ps.privydelek k PnP. Dekuji

Hledám práci jako zámečník,svářečský průkaz elektrika,co2,mohou být i pomocné práce jiné práce nebo ůklid,tel.-732846836.

Nabízím DLOUHODOBÝ a OVĚŘENÝ přivýdělek na doma s klubem Global3000: - práce na ŽL/DPP - vyplácení provizí na Váš účet - vhodný při mateřské/rodičovské, při studiu i při zaměstnání - buďte pánem svého času - nové bodování pro nováčky Více info na emailu.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici elekrikář. Jedná se o rozmanitou a různorodou práci v mladém kolektivu. Požadujeme zodpovědnost a spolehlivost, práce ve dvousměnném provozu. Nabízíme, zaškolení, zaměstnanecké benefity, odpovídající finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti. Nástup možný ihned.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici obsluha nůžek, ohraňovacího lisu. Jedná se o rozmanitou a různorodou práci v mladém kolektivu. Požadujeme zodpovědnost a spolehlivost, práce ve dvousměnném provozu. Nabízíme zaměstnanecké benefity, odpovídající finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti. Nástup možný ihned.

<< < 1 2 3 > >>
TOPlist