MV Sorting s.r.o. - Přijmeme zaměstnance
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

MONTÁŽNÍ DELNÍK

Platnost inzerátu vypršela!

Nabídka vložena 17.9. 2020 15:11 inzerát č. 25569

CO VÁS ČEKÁ: - obsluha jednoduchých montážních strojů a zařízení - kompletace sestav automobilového manuálního řazení. JAKÉ ZNALOSTI BYSTE MĚLI MÍT: - praxe na obdobné pozici výhodou - zkušenosti s automotive výhodou - zodpovědný přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, flexibilita - ochotu pracovat ve 3-směnném provozu. Výhodou bude, pokud budete komunikativní a spolehliví. CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT: - zaměstnání ve stabilní společnosti s přátelskou firemní kulturou - odpovídající finanční ohodnocení - firemní benefity: příspěvky na dopravu, stravenky, závodní stravování, firemní oblečení, příspěvek na penzijní a životní pojištění. Práce je vhodná i pro ABSOLVENTY. Nástup: IHNED, popř. dohodou. Přijďte se podívat, jak to u nás ve firmě funguje! VOLEJTE: 563 031 231

Kontaktní údaje:
Koudelová Petra
563031231
hr-cz@jopp.com

(Celkem 1 fotek)

TOPlist