Prysmian Kabely - Operátor výroby
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Realitní kancelář Reality VYSOČINA

Poslední aktualizace: 19. 2. 2020 Opravit údaje

Jediná realitní kancelář, působící na trhu s nemovitostmi ve Velkém Meziříčí a okolí od roku 1991.


Kontaktní údaje

Adresa: Náměstí 80/4
594 01 Velké Meziříčí
Telefon:
777 636 157
723 757 710
(Paní Ivana Dočkalová)
723 725 220
(Ing. Bořivoj Pejchal)
E-mail:
Web:
IČ / DIČ 68737459 / -
Lidé: Ivana Dočkalová - provozní
více kontaktních údajů  

Nabídka produktů a služeb

  • poradenská činnost zdarma
  • inzerce nemovitostí v reklamních vývěskách, na internetu a v tisku (měsíčník Nemovitosti JM, ..)
  • vypracování všech druhů smluv (kupní, darovací, nájemní, ...)
  • stanovení obvyklé (tržní) ceny nemovitostí
  • zprostředkování prodeje, pronájmů
  • oceňování nemovitostí pro účely dědického řízení, darování, prodeje, ...

Otevírací doba

Ostatní info

Po: 07:00 - 15:30
Út: 07:00 - 15:30
St: 07:00 - 15:30
Čt: 07:00 - 15:30
Pá: 07:00 - 13:00
Poznámka:
Jednání kdykoli v jiný den a hodinu je možné sjednat předem.

Prodej rodinného domu v Dolních Heřmanicích.

(3 obrázky)

Částečně podsklepený dům - v suterénu kotelna a sklep; v přízemí veranda, chodba, kuchyň, čtyři pokoje, koupelna, WC, komora; stavebně neupravený půdní prostor. Topení ústřední na tuhá paliva, WAF na zemní plyn; dům je připojený na všechny inž. sítě. Průjezd; uzavřený dvůr; prostorná kolna (možnost parkování nebo užívání jako dílna); vedlejší stavba (černá kuchyň, sklad, garáž). Nutná částečná rekonstrukce a celková modernizace rodinného domu a všech staveb. Dům je vhodný k okamžitému užívání. Pozemky celkem o výměře 620 m2. Cena 2,5 mil. Kč. Více na www.realityvysocina.eu.

Prodej rodinného domu v Kozlově (u Křižanova).

(5 obrázků)

Ticho, klid, příroda! Prodej rodinného domu s garážemi, vedlejšími stavbami a zahradou. V suterénu domu je sklep; v přízemí chodba, kuchyň, dva pokoje, komora, koupelna, WC; v podkroví půdní prostor. Dům je připojený na el. energii, pitnou vodu a zemní plyn, kanalizace svedena do septiku. V domě byla provedena částečná rekonstrukce (rozvody ústředního topení včetně radiátorů, část rozvodů elektroinstalace, plynofikace; započata rekonstrukce koupelny). V současné době je vytápění domu kamny na tuhá paliva. Na dům navazuje sklad a garáž. U vstupu na dvůr je zděná garáž. Na zahradě zděná dílna, skládek, udírna, skleník a ovocné stromy a keře. Bylo by vhodné provést další rekonstrukci a modernizaci celého domu. Nemovitosti jsou situované v klidné části obce, s pěkným výhledem do krajiny. Blízkost vlakové zastávky (Křižanov), dobré napojení na dálnici D1. Cena 2,990tis. Kč. Více na www.realityvysocina.eu.

Prodej bytu 3+1 na ul. Krškova ve Velkém Meziříčí.

Zděný, slunný byt 3+1, situovaný ve zvýšeném přízemí bytového domu na ulici Krškova ve Velkém Meziříčí. Výměra bytu 62,14 m2 (kuchyň 8,75 m2; pokoje 13,43 m2, 17,45 m2, 14,50 m2; WC 0,80 m2; koupelna 2,18 m2; předsíň 4,47 m2); lodžie 2,88 m2; v suterénu je sklep 6,65 m2. Byt po částečné rekonstrukci (r. 2015 - výměna oken; r. 2019 - plovoucí podlahy, dveře, kuchyňská linka s el. varnou deskou), v koupelně je vana a nový el. bojler. Topení ústřední z centrální kotelny. Cena 4,1 mil. Kč. Při rychlém jednání možnost výrazné slevy!!! Více na www.realityvysocina.eu.

Rodinný dům s garáží !

(2 obrázky)

Prodej rodinného domu na ulici Uhřínovská ve Velkém Meziříčí. V suterénu sklepy, kotelna (kotel ÚT na zemní plyn a tuhá paliva); v přízemí zádveří, chodba, 2+1, spíž, koupelna s WC; v patře chodba, 2+1, skládek, koupelna, WC, balkonek. Před 15ti roky vyměněna v přední části domu okna a provedena nová fasáda celého domu včetně zateplení. Dřevěná besídka, dvě vedlejší stavby, dvorek. Pozemek celkem o výměře 597 m2. Nedaleko od domu garáž 21 m2. Cena k jednání 5,8 mil. Kč. Více na www.realityvysocina.eu.

Bydlení s možností podnikání ve Velkém Meziříčí.

Dvougenerační bydlení s možností podnikání pod jednou střechou, na ul. Příkopy ve Velkém Meziříčí. V přízemí chodba, pokoj (nyní sloužící jako kancelář), nedokončené soc. zařízení, zemní sklep, prostorná garáž (dvě stání pro osobní automobil) vč. potřebného zázemí. V patře chodba, kuchyň s obývacím pokojem a vstupem na balkon, tři pokoje, spíž, koupelna, WC; stavebně neupravený půdní prostor (vhodný pro další bydlení). Dům je připojený na všechny inž. sítě, topení ústřední na zemní plyn, krbová kamna. Za domem malý dvorek, před domem nedokončený dvorek s předzahrádkou. Dům vyžaduje celkovou modernizaci a částečnou rekonstrukci. Pozemek celkem 238 m2. Cena 4,9 mil. Kč (při rychlém jednání možnost slevy). Více na www.realityvysocina.eu.

Zařazení v kategoriích


Nahlásit nepřesné údaje

:
:
:
:
:
:
TOPlist