Nadupané koloběžky
Prodloužení akce 1+1

Realitní kancelář Reality VYSOČINA

Poslední aktualizace: 19. 2. 2020 Opravit údaje

Jediná realitní kancelář, působící na trhu s nemovitostmi ve Velkém Meziříčí a okolí od roku 1991.


Kontaktní údaje

Adresa: Náměstí 80/4
594 01 Velké Meziříčí
Telefon:
777 636 157
723 757 710
(Paní Ivana Dočkalová)
723 725 220
(Ing. Bořivoj Pejchal)
E-mail:
Web:
IČ / DIČ 68737459 / -
Lidé: Ivana Dočkalová - provozní
více kontaktních údajů  

Nabídka produktů a služeb

  • poradenská činnost zdarma
  • inzerce nemovitostí v reklamních vývěskách, na internetu a v tisku (měsíčník Nemovitosti JM, ..)
  • vypracování všech druhů smluv (kupní, darovací, nájemní, ...)
  • stanovení obvyklé (tržní) ceny nemovitostí
  • zprostředkování prodeje, pronájmů
  • oceňování nemovitostí pro účely dědického řízení, darování, prodeje, ...

Otevírací doba

Ostatní info

Po: 07:00 - 15:30
Út: 07:00 - 15:30
St: 07:00 - 15:30
Čt: 07:00 - 15:30
Pá: 07:00 - 13:00
Poznámka:
Jednání kdykoli v jiný den a hodinu je možné sjednat předem.

Prodej bytu 2+kk ve Velkém Meziříčí.

Prodej bytu 2+kk ve zděném bytovém domě, na ulici Strmá ve Velkém Meziříčí. Byt po celkové rekonstrukci, situovaný ve zvýšeném přízemí. Výměra bytu 59,6 m2. Vstupní prostor s vestavěnými skříněmi, kuchyň s kompletní kuchyňskou linkou a posezením, spíž, obývací pokoj s šatními skříněmi, sedací soupravou a prostorem pro spaní, koupelna (vana, umyvadlo, topný žebřík), samostatné WC. Topení krbovými kamny a elektřinou, plastová okna. K bytu náleží sklepní kóje, část půdního prostoru a zahrady u bytového domu. Prodej včetně zařízení a vybavení bytové jednotky. Cena 2,2 mil. Kč. Více na www.realityvysocina.eu.

Prodej rodinného domu v Křižanově, na ulici Dlouhá.

Rodinný dům po celkové rekonstrukci (nové omítky, zateplení, fasáda, izolace, zastřešení vč. klempířských konstrukcí, rozvody vody, elektřiny a kanalizace, okna, dveře, podlahy, kuchyňská linka vč. zařizovacích předmětů, koupelna, WC, garážová vrata, topení vč. kotle na zemní plyn, ...). V přízemí chodba s vestavěnými šatními skříněmi, kuchyň s obývacím prostorem a schody do patra, spíž, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, topný žebřík), samostatné WC, prádelna s el. bojlerem kombinovaným s ústředním topením, úklidová místnost s kotlem ústředního topení na zemní plyn, v patře dva pokoje. Na dům navazuje garáž (garážování pro jeden automobil) s možností garážového stání u garáže a zahradní domek (sklad zahradního nářadí). Dvůr (nově vybudovaná plocha se štěrkem, oblázky a zámkovou dlažbou ) s okrasnou zahradou a zahradním jezírkem, studna na užitkovou vodu, dílna, zděné posezení, zahrada. Všechny vedlejší stavby jsou po celkové rekonstrukci. Pozemek celkem o výměře 635 m2. Dům má zajímavou polohu, v blízkosti centra, v klidné části na ulici Dlouhá, nedaleko od krásné přírody v blízkosti rybníků a lesů. Vhodný i pro příjemné rekreační bydlení. Křižanov má dobré autobusové a vlakové spojení, blízkost dálnice D1. Cena domu 3,6  mil. Kč,  včetně vybavení.

"Bydlení i podnikání pod jednou střechou!"

Prodej nemovitosti na ulici Karlov ve Velkém Meziříčí.  Zastřešený vchod, sklep. V přízemí kotelna (elektrokotel, aut. kotel na tuhá paliva), tři pokoje, technická místnost, soc. zařízení, dvě kuchyně. V patře pět pokojů, technická místnost, soc. zařízení, kuchyně. Přípojka el. 220/380 V, kanalizace a vody, přípojka zemního plynu před domem. V domě proběhla částečná rekonstrukce (nová okna, soc. zařízení, kotel, část podlah). Dům je vhodný na podnikání (ubytování, služby, kanceláře, ...) nebo dvougenerační bydlení. Zast. plocha 236 m2, dvorek 66 m2. Více inf. na www.realityvysocina.eu.

Prodej bytu ve Velkém Meziříčí.

Úterý 8. 9. 2020 15:41

Prodej bytu 2+kk ve zděném bytovém domě, na ulici Strmá ve Velkém Meziříčí. Byt po celkové rekonstrukci, situovaný ve zvýšeném přízemí. Výměra bytu 59,6 m2. Vstupní prostor s vestavěnými skříněmi, kuchyň s kompletní kuchyňskou linkou a posezením, spíž, obývací pokoj s šatními skříněmi, sedací soupravou a prostorem pro spaní, koupelna (vana, umyvadlo, topný žebřík), samostatné WC. Topení krbovými kamny a elektřinou, plastová okna. K bytu náleží sklepní kóje, část půdního prostoru a zahrady u bytového domu. Prodej včetně zařízení a vybavení bytové jednotky.

Lokalita: Velké Meziříčí
Cena: 2 200 000 KčProdej pozemků v Balinském údolí.

Úterý 8. 9. 2020 15:07

Prodej pozemků v Balinském údolí, v blízkosti řeky Balinky, ve Velkém Meziříčí. Pozemek o výměře 5161 m2 (trvalý travní porost) a pozemek o výměře 953 m2 (orná půda). Pozemky jsou prosté trvalých porostů. Cena 30,00 Kč / m2.

Lokalita: Velké Meziříčí
Cena: 183 420 KčProdej domu v Křižanově.

Pátek 14. 8. 2020 09:28

Rodinný dům po celkové rekonstrukci (nové omítky, zateplení, fasáda, izolace, zastřešení vč. klempířských konstrukcí, rozvody vody, elektřiny a kanalizace, okna, dveře, podlahy, kuchyňská linka vč. zařizovacích předmětů, koupelna, WC, garážová vrata, topení vč. kotle na zemní plyn, ...). V přízemí chodba s vestavěnými šatními skříněmi, kuchyň s obývacím prostorem a schody do patra, spíž, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, topný žebřík), samostatné WC, prádelna s el. bojlerem kombinovaným s ústředním topením, úklidová místnost s kotlem ústředního topení na zemní plyn, v patře dva pokoje. Na dům navazuje garáž (garážování pro jeden automobil) s možností garážového stání u garáže a zahradní domek (sklad zahradního nářadí). Dvůr (nově vybudovaná plocha se štěrkem, oblázky a zámkovou dlažbou ) s okrasnou zahradou a zahradním jezírkem, studna na užitkovou vodu, dílna, zděné posezení, zahrada. Všechny vedlejší stavby jsou po celkové rekonstrukci. Pozemek celkem o výměře 635 m2. Dům má zajímavou polohu, v blízkosti centra, v klidné části na ulici Dlouhá, nedaleko od krásné přírody v blízkosti rybníků a lesů. Křižanov má dobré autobusové a vlakové spojení, blízkost dálnice D1. Prodej vč. vybavení. "B".

Lokalita: Křižanov, ul. Dlouhá
Cena: 3 600 000 KčProdej pozemků ve Velkém Meziříčí.

Úterý 19. 5. 2020 08:07

Prodej pozemků o celkové výměře 2692 m2 v lokalitě Kunšovec ve Velkém Meziříčí. V územním plánu jsou pozemky vedené jako plochy veřejného prostranství (veřejná zeleň). Pozemky jsou zatravněné, z větší části jsou na pozemcích náletové dřeviny, listnaté a jehličnaté stromy. Část pozemků je svažitá. Cena: 300,00 Kč/m2.

Lokalita: Velké Meziříčí
Cena: 807 600 KčBydlení i podnikání ve Velkém Meziříčí.

Čtvrtek 19. 9. 2019 07:21

Dvoupodlažní dům s dvorkem na ulici Karlov ve Velkém Meziříčí. Zastřešený vchod, sklep. V přízemí kotelna (elektrokotel, aut. kotel na tuhá paliva), tři pokoje, technická místnost, soc. zařízení, dvě kuchyně. V patře pět pokojů, technická místnost, soc. zařízení, kuchyně. Přípojka el. 220/380 V, kanalizace a vody, přípojka zemního plynu před domem. V domě proběhla částečná rekonstrukce (nová okna, soc. zařízení, kotel, část podlah). Dům je vhodný na podnikání (ubytování, služby, kanceláře, ...) nebo dvougenerační bydlení. Zast. plocha 236 m2, dvorek 66 m2. Více na www.realityvysocina.eu.

Lokalita: Velké Meziříčí, ul. Karlov
Cena: 0 KčZařazení v kategoriích


Nahlásit nepřesné údaje

:
:
:
:
:
:
TOPlist