PEPEHO točená zmrzlina Netín
Hotelová škola Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí - Využijte 2. kolo přijímacího řízení!

Realitní kancelář Reality VYSOČINA

Poslední aktualizace: 19. 2. 2020 Opravit údaje

Jediná realitní kancelář, působící na trhu s nemovitostmi ve Velkém Meziříčí a okolí od roku 1991.


Kontaktní údaje

Adresa: Náměstí 80/4
594 01 Velké Meziříčí
Telefon:
777 636 157
723 757 710
(Paní Ivana Dočkalová)
723 725 220
(Ing. Bořivoj Pejchal)
E-mail:
Web:
IČ / DIČ 68737459 / -
Lidé: Ivana Dočkalová - provozní
více kontaktních údajů  

Nabídka produktů a služeb

  • poradenská činnost zdarma
  • inzerce nemovitostí v reklamních vývěskách, na internetu a v tisku (měsíčník Nemovitosti JM, ..)
  • vypracování všech druhů smluv (kupní, darovací, nájemní, ...)
  • stanovení obvyklé (tržní) ceny nemovitostí
  • zprostředkování prodeje, pronájmů
  • oceňování nemovitostí pro účely dědického řízení, darování, prodeje, ...

Otevírací doba

Ostatní info

Po: 07:00 - 15:30
Út: 07:00 - 15:30
St: 07:00 - 15:30
Čt: 07:00 - 15:30
Pá: 07:00 - 13:00
Poznámka:
Jednání kdykoli v jiný den a hodinu je možné sjednat předem.

Rodinný dům s garáží !

(2 obrázky)

Prodej rodinného domu na ulici Uhřínovská ve Velkém Meziříčí. V suterénu sklepy, kotelna (kotel ÚT na zemní plyn a tuhá paliva); v přízemí zádveří, chodba, 2+1, spíž, koupelna s WC; v patře chodba, 2+1, skládek, koupelna, WC, balkonek. Před 15ti roky vyměněna v přední části domu okna a provedena nová fasáda celého domu včetně zateplení. Dřevěná besídka, dvě vedlejší stavby, dvorek. Pozemek celkem o výměře 597 m2. Nedaleko od domu garáž 21 m2. Cena k jednání 5,8 mil. Kč. Více na www.realityvysocina.eu.

Bydlení s možností podnikání ve Velkém Meziříčí.

Dvougenerační bydlení s možností podnikání pod jednou střechou, na ul. Příkopy ve Velkém Meziříčí. V přízemí chodba, pokoj (nyní sloužící jako kancelář), nedokončené soc. zařízení, zemní sklep, prostorná garáž (dvě stání pro osobní automobil) vč. potřebného zázemí. V patře chodba, kuchyň s obývacím pokojem a vstupem na balkon, tři pokoje, spíž, koupelna, WC; stavebně neupravený půdní prostor (vhodný pro další bydlení). Dům je připojený na všechny inž. sítě, topení ústřední na zemní plyn, krbová kamna. Za domem malý dvorek, před domem nedokončený dvorek s předzahrádkou. Dům vyžaduje celkovou modernizaci a částečnou rekonstrukci. Pozemek celkem 238 m2. Cena 4,9 mil. Kč (při rychlém jednání možnost slevy). Více na www.realityvysocina.eu.

Prodej rodinného domu v Křižanově.

Rodinný dům v klidné části obce na ulici Dlouhá. Dům po celkové rekonstrukci (nové omítky, zateplení, izolace, zastřešení, všechny rozvody, okna, ...). Chodba, kuchyň s obývacím pokojem, spíž, koupelna, WC, prádelna, úklidová místnost s kotlem na zemní plyn, v patře dva pokoje. Garáž, dvůr se studnou, zahradní domek s posezením, dílna, zahrada. Pozemek celkem 635 m2. Cena 4,750tis. Kč. Více na www.realityvysocina.eu.

Doma jsi tam, kde bydlíš!

(3 obrázky)

Prodej rodinného domu v obci Kouty (okr. Třebíč) s garáží, pergolou, hospodářskou stavbou, jezírkem, studnou, skleníkem a parkovacím stání u domu. Pozemek celkem 864 m2. Více inf. na www.realityvysocina.eu.

Prodej rodinného domu s výměnkem v obci Oslavice.

(6 obrázků)

Prodej dvou rodinných domů s garáží, pergolou a zahradou v klidném místě, v okrajové části obce Oslavice. Zděný dům pod celkové rekonstrukci (sklep; v přízemí veranda, předsíň, 1+1, koupelna s WC a kotlem na zemní plyn; v podkroví pokoj s balkonem, dvě šatny, koupelna s WC). Dřevěný dům určený k rekonstrukci (sklep; veranda, předsíň, kuchyň, koupelna s WC, v podkroví dva pokoje, skládek, balkon). Dvůr, garáž, pergola. Všechny inž. sítě, studna. Pozemek celkem 595 m2. Cena 5,3 mil. Kč (při rychlém jednání možnost slevy). Více na www.realityvysocina.eu.

Zařazení v kategoriích


Nahlásit nepřesné údaje

:
:
:
:
:
:
TOPlist