ČARODĚJNÁ AKCE S KOZLEM - PIVO ZA VELKOOBCHODNÍ CENY! Ceník
KAMBRA - ZAHRADNÍ SEKAČKA A TRAKTORY

Nabídka realit

Přidat nemovitost

Pronájem bytu 1+1.

Úterý 20. 3. 2018 07:36
Pronájem zařízeného bytu 1+1 o výměře 29,08 m2, po celkové rekonstrukci, na ul. Bezručova ve Velkém Meziříčí. Byt ve 4. patře (bez výtahu). Kuchyňská linka vč. všech spotřebičů, topení ze společné kotelny, v koupelně sprchový kout, pračka se sušičkou, WC, podlahové topení. V suterénu sklep 1,70 m2. K dispozici od 01.06.2018.

Lokalita: Velké Meziříčí cena: info v RK

Pronájem obchodu.

Středa 28. 2. 2018 09:17
Pronájem nebytových prostor ve Velkém Meziříčí, na ulici Radnická. Prostory jsou situované v 1. patře. Výměra 152 m2 včetně kanceláře a soc. zázemí. Nákladní výtah. Vhodné na prodejnu, případně lze prostory stavebně upravit na kanceláře, drobnou provozovnu, ...

Lokalita: Velké Meziříčí cena: info v RK

Pronájem haly ve Velkém Meziříčí.

Středa 14. 2. 2018 08:10
Pronájem skladových a výrobních prostor v obchodní a průmyslové zóně. Zateplené prostory o výměře do 1200 m2, sv. výška 11 m. Prostory lze stavebně upravit. Vhodné na obchod, sklad, výrobu, ... Možnost pronájmu dalších prostor cca 210 m2 na 3.NP (kanceláře, drobná výroba, učebny,...). Dobrá dopravní obslužnost, parkování, blízkost D1.

Lokalita: Velké Meziříčí cena: info v RK

Venkovské stavení k trvalému bydlení i rekreaci, garáž, 316 m2, Černá, okr. Žďár nad Sázavou

Čtvrtek 11. 5. 2017 08:59
PRODÁNO Pokud hledáte klid, malebnou přírodu Vysočiny, nabízíme tento dům k trvalému bydlení nebo rekreaci na prodej. K domu patří samostatná garáž, která je také z velké části nová a vznikla z původní stodoly. Výhodou je zahrada 141 m2, kterou budete mít pro radost. Celková plocha pozemku je 316 m2. Dům prošel postupně rekonstrukcí: nová vazba, krovy, přeskládaná střešní krytina, v obývacím pokoji s kuchyňským koutem elektřina v mědi. Nové omítky, izolace stěny proti vlhkosti. Koupelna se sprchovým koutem a vanou, přípojka na pračku, samostatné WC. Topení rozvedené po celém domě včetně patra, kotel na tuhá paliva, připravený kotel na elektřinu a možností dálkového ovládání. Ohřev vody průtokovými ohřívači. Podlahy - obývák beton, ložnice parkety. Výhodou domu je vlastní studna s výbornou vodou, kanalizace. Možné napojit na veřejný vodovod, přípojka 10 m od domu. Plyn u domu. Na půdě je nedokončený pokoj, v něm je rozvod topení a radiátor, podlaha. Další pokoj na půdě lze vybudovat - je nachystané. Nově schody na půdu, zatím bez zábradlí. Součástí ceny je množství stavebního materiálu. Dispozice: 1.NP: zádveří, chodba s kotlem, koupelna, WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem, spíž, ložnice, 2. NP: pokoj, půda V obci obchod. Brno 45 minut autem, Žďár n. S. 20 minut, Velké Meziříčí 15 minut, Měřín 5 minut. Doporučujeme.

Lokalita: Černá, okr. Žďár nad Sázavou cena: 750 000 Kč

Pronájem nebytových prostor.

Úterý 2. 5. 2017 10:19
Pronájem nebytových prostor v přízemí domu na ulici Novosady ve Velkém Meziříčí. Samostatný prostor o výměře 96 m2 s potřebným zázemím a výlohami. Zásobování ze zadní strany domu. Vhodné na obchody, kanceláře, .... "C".

Lokalita: Velké Meziříčí cena: info v RK

Pronájem nebytových prostor.

Čtvrtek 13. 4. 2017 10:32
Pronájem nebytových prostor na ulici Nádražní ve Žďáru nad Sázavou. Prostory jsou situované v přízemí, s výlohami. Výměra 120 m2; zrekonstruované WC; topení tepelným čerpadlem. Prostory sloužily jako kavárna; lze využít opět na kavárnu nebo prodejnu, kanceláře, sklad, ... K dispozici okamžitě. "C".

Lokalita: Žďár nad Sázavou cena: info v RK

Pronájem nebytových prostor.

Úterý 28. 3. 2017 10:41
Pronájem nebytových prostor na ulici Vrchovecká ve Velkém Meziříčí (při vjezdu na Náměstí). Samostatné prostory situované v 1. patře; o výměře 44,5 m2 včetně soc. zázemí. Vhodné jako kanceláře, sídlo firmy, drobné služby, ... (Možnost vybavení kancelářských nábytkem). Cena: inf. v RK.

Lokalita: Velké Meziříčí, ul. Vrchovecká cena: info v RK

TOPlist