LINDT - ČOKOLÁDOVÉ PRALINKY - Navážíme Vám tolik, kolik jen unesete
Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Nabídka realit

Přidat nemovitost

Venkovské stavení k trvalému bydlení i rekreaci, garáž, 316 m2, Černá, okr. Žďár nad Sázavou

Čtvrtek 11. 5. 2017 08:59
PRODÁNO Pokud hledáte klid, malebnou přírodu Vysočiny, nabízíme tento dům k trvalému bydlení nebo rekreaci na prodej. K domu patří samostatná garáž, která je také z velké části nová a vznikla z původní stodoly. Výhodou je zahrada 141 m2, kterou budete mít pro radost. Celková plocha pozemku je 316 m2. Dům prošel postupně rekonstrukcí: nová vazba, krovy, přeskládaná střešní krytina, v obývacím pokoji s kuchyňským koutem elektřina v mědi. Nové omítky, izolace stěny proti vlhkosti. Koupelna se sprchovým koutem a vanou, přípojka na pračku, samostatné WC. Topení rozvedené po celém domě včetně patra, kotel na tuhá paliva, připravený kotel na elektřinu a možností dálkového ovládání. Ohřev vody průtokovými ohřívači. Podlahy - obývák beton, ložnice parkety. Výhodou domu je vlastní studna s výbornou vodou, kanalizace. Možné napojit na veřejný vodovod, přípojka 10 m od domu. Plyn u domu. Na půdě je nedokončený pokoj, v něm je rozvod topení a radiátor, podlaha. Další pokoj na půdě lze vybudovat - je nachystané. Nově schody na půdu, zatím bez zábradlí. Součástí ceny je množství stavebního materiálu. Dispozice: 1.NP: zádveří, chodba s kotlem, koupelna, WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem, spíž, ložnice, 2. NP: pokoj, půda V obci obchod. Brno 45 minut autem, Žďár n. S. 20 minut, Velké Meziříčí 15 minut, Měřín 5 minut. Doporučujeme.

Lokalita: Černá, okr. Žďár nad Sázavou cena: 750 000 Kč

Pronájem nebytových prostor.

Úterý 2. 5. 2017 10:19
Pronájem nebytových prostor v přízemí domu na ulici Novosady ve Velkém Meziříčí. Samostatný prostor o výměře 96 m2 s potřebným zázemím a výlohami. Zásobování ze zadní strany domu. Vhodné na obchody, kanceláře, .... "C".

Lokalita: Velké Meziříčí cena: info v RK

Pronájem nebytových prostor.

Čtvrtek 13. 4. 2017 10:32
Pronájem nebytových prostor na ulici Nádražní ve Žďáru nad Sázavou. Prostory jsou situované v přízemí, s výlohami. Výměra 120 m2; zrekonstruované WC; topení tepelným čerpadlem. Prostory sloužily jako kavárna; lze využít opět na kavárnu nebo prodejnu, kanceláře, sklad, ... K dispozici okamžitě. "C".

Lokalita: Žďár nad Sázavou cena: info v RK

Pronájem nebytových prostor.

Úterý 28. 3. 2017 10:41
Pronájem nebytových prostor na ulici Vrchovecká ve Velkém Meziříčí (při vjezdu na Náměstí). Samostatné prostory situované v 1. patře; o výměře 44,5 m2 včetně soc. zázemí. Vhodné jako kanceláře, sídlo firmy, drobné služby, ... (Možnost vybavení kancelářských nábytkem). Cena: inf. v RK.

Lokalita: Velké Meziříčí, ul. Vrchovecká cena: info v RK

Pronájem nebytových prostor.

Čtvrtek 9. 2. 2017 07:04
Pronájem nebytových prostor na ulici Jihlavská ve Velkém Meziříčí, v okrajové části města. Prostory v přízemí o celkové výměře 109 m2, včetně sociálního zázemí. Výlohy; bezbariérový přístup; bezproblémové parkování a zásobování. Cena: inf. v RK.

Lokalita: Velké Meziříčí cena: info v RK

Pronájem skladů ve Vel. Meziříčí.

Pátek 14. 10. 2016 06:58
Pronájem prostor vhodných na skladování nebo drobnou výrobu a montáž, v okrajové části Velkého Meziříčí, v oploceném, střeženém areálu (v blízkosti dálnice D1). Zateplený sklad o výměře 297 m2 vč. kanceláře a soc. zázemí. Sklad o výměře 194 m2, 201 m2 a 907 m2. Více na www.realityvysocina.eu. Cena: inf. v RK.

Lokalita: Velké Meziříčí cena: info v RK

TOPlist